• Categories
  • Podpinka TigerWood Marra Rescue 2.0 230 cm

The Symbol: 405-133
Typ materiału poliester
Masa [g] 660
Wymiary po rozłożeniu (szer. × dł.) [cm] 130 x 230
383.43
piece To the repository
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price Shortage
Availability Mało

Phone Order: 882 935 947

Leave your phone

TigerWood Underquilt Marra Rescue 2.0 230 cm to najlepsza w swojej kategorii podpinka do hamaka. Wyróżnia się zarówno pod względem wytrzymałości, jak i kompresji i izolacji termicznej. 

TigerWood Underquilt Marra Rescue 2.0 – budowa 

Podpinka wykonana jest z wytrzymałej tkaniny poliestrowej z syntetycznym wypełnieniem izolacyjnym Climashield®, marki będącej światowym liderem w produkcji i rozwoju izolacji z włókien ciągłych. Wypełnienie Climashield® APEX 2.0 to hydrofobowa ocieplina o doskonałym stosunku wagi do efektywności cieplnej zapewniająca komfort termiczny od temperatury +7°C. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w okresie od wiosny do wczesnej jesieni. 

Podpinka wyposażona jest w znajdujące się na krótszych i dłuższych bokach ściągacze pozwalające na jej bezproblemowe dopasowanie do krzywizny hamaka. Wymiary podpinki (230 × 130 cm) umożliwiają komfortowy wypoczynek osobom o wzroście powyżej 180 cm.  

Przeznaczenie podpinki

Podpinka TigerWood Underquilt Marra Rescue 2.0 to idealne rozwiązanie kiedy chcesz spędzić czas na łonie natury, gdy warunki pogodowe nie dopisują, a temperatura powietrza spada poniżej komfortowych wartości. 

Wypełnienie Climashield® APEX 2.0 zapobiega utracie ciepła i zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki niewielkim rozmiarom po spakowaniu podpinkę z łatwością zabierzesz ze sobą na każdą wyprawę. Wyraźna kolorystyka pozwoli być lepiej widocznym w leśnej gęstwinie.

TigerWood Underquilt Marra Rescue 2.0 – cechy 

  • Wykonana z lekkiego i wytrzymałego poliestru;
  • wypełniona otuliną Climashield APEX 2.0, zapewniającą komfort cieplny do 7°C;
  • podpinka o wymiarach 230 cm x 130 cm;
  • ściągacze na krótszych i dłuższych bokach pozwalają dopasować podpinkę do krzywizny hamaka;
  • wyraźna, rzucająca się w oczy kolorystyka.
Informacje o produkcie
Marka Tigerwood
Typ materiału poliester
Producent TigerWood, Polska
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products
  • Other Customers also purchased