• Categories
  • Luneta Redwin Seasons 6-24x50 FFP Gen2 RW5

The Symbol: 879-008
The product is not available
721.34
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price Shortage
Availability Brak towaru
Leave your phone

Luneta celownicza Redwin Seasons 6-24 × 50 FFP Gen2 to zaawansowany sprzęt optyczny, idealny dla strzelców, którzy oczekują wyjątkowej precyzji i wytrzymałości w różnych warunkach strzeleckich. Luneta oferuje powiększenie od 6x do 24x oraz tubus o średnicy 30 mm, co zapewnia szerokie pole widzenia i precyzyjne celowanie na dłuższych dystansach. Lunetę montuje się na szynie Picatinny.

Luneta celownicza Redwin Seasons 6-24 × 50 FFP Gen2 – cechy

  • Precyzyjna luneta o powiększeniu od 6x do 24x.  
  • Obiektyw o średnicy 50 mm  i tubus o średnicy 30 mm.  
  • Wielowarstwowo powlekane soczewki dla doskonałej jakości obrazu.  
  • Praktyczna siatka celownicza w pierwszym planie typu hash Mil-Dot.
  • Wodoodporność klasy IPX6.  
  • Wartość kliku wynosząca 1/10 mil.
  • Przeznaczona do montażu na szynie Picatinny.  
  • Do montażu na broni o kalibrze .223, .308, .338.
  • W zestawie: luneta, osłony obiektywów, montaż dwuczęściowy, osłona przeciwsłoneczna, dźwignia regulacji powiększenia, mikrofibra, instrukcja, klucz.

Luneta celownicza Redwin Seasons 6-24 × 50 FFP Gen2 – precyzyjna i wytrzymała 

Luneta wyposażona jest w wieżyczki z klikiem o wartości 1/10 mil, które dodatkowo posiadają blokadę chroniącą przed przypadkowym resetem ustawień. W pełni powlekane wielowarstwowo soczewki zapewniają doskonałą przepuszczalność światła i wyjątkową klarowność obrazu, nawet przy powiększeniu 10x lub 24x, co gwarantuje niezawodność w każdych warunkach oświetleniowych.

Siatka celownicza w pierwszym planie typu hash Mil-Dot umożliwia wygodne celowanie przy każdym powiększeniu. Paralaksa regulowana od 8 jardów do nieskończoności zwiększa precyzję na różnych dystansach, a szczelna konstrukcja (standard IPX6) sprawia, że sprzęt jest odporny na trudne warunki pogodowe. Lunetę można montować na broni o kalibrze .223, .308 oraz .338. 

Informacje o produkcie
Marka Redwin
Zastosowanie (przeznaczenie) myślistwo
Średnica tubusu [mm] 30 mm (1,18″)
Długość całkowita [mm]:
358,5
Korekta dioptrii [±]:
2
Maks. regulacja pionowa (wysokości) [MOA]:
50
Maks. regulacja pozioma (nawiewu) [MOA]:
50
Masa [g]:
571
Powiększenie [×]:
6-24
Średnica tubusu [mm]:
30 mm (1,18″)
Zastosowanie (przeznaczenie):
myślistwo
Średnica soczewki obiektywu [mm]:
50
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products
  • Other Customers also purchased