• Categories
  • Wiatrówka Crosman TT 4,5 mm

The Symbol: C-TT

Ciężka, metalowa replika znanej i cenionej broni palnej - rosyjskiego pistoletu TT, konstrukcji Fiodora Tokariewa.

Kaliber wiatrówki
4,46 mm BBs
Rodzaj śrutu Kuliste stalowe
Tryb strzelania Wielostrzałowe
439.00
piece To the repository
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price Shortage
Availability Mało

Phone Order: 882 935 947

Leave your phone

Ciężka, metalowa replika znanej i cenionej broni palnej - rosyjskiego pistoletu TT, konstrukcji Fiodora Tokariewa.

Wiatrówka strzela śrutem kulistym kaliber 4,46 mm (typ BB). 2-rzędowy magazynek (dołączony do pistoletu) o pojemności 18 śrucin umieszczany jest w chwycie, który ponadto mieści 12-gramowy nabój CO2.  Zastosowanie naboju CO2 jako źródła napędu pozwoliło uzyskać replikę strzelającą za każdym pociągnięciem spustu bez wykonywania dodatkowych czynności. Zapas gazu zgromadzony w jednej kapsule pozwala na oddanie ponad 90 strzałów, a więc 5 magazynków.

Zatrzask magazynka to przycisk zlokalizowany w chwycie u nasady kabłąka (osłony spustu), po lewej stronie pistoletu. Dzięki temu jest on dostępny zarówno palcem środkowym, jak i kciukiem (niezależnie czy strzelec jest prawo czy leworęczny).

Szkielet pistoletu wykonano z ciężkiego stopu, dzięki czemu uzyskano znaczną wagę. Z tego samego materiału wykonano kurek ruchomy zamek, który strzelaniu dodaje realizmu. Ruchomy zamek może zostać użyty do napięcia kurka, a stosowany w ten sposób zablokuje się w tylnym położeniu, jeśli w magazynku nie znajduje się już śrut.

Mechanizm spustowy pracuje w systemie SA/DA (ang. Single Action / Double Action - podwójnego działania), co oznacza, że strzał może być oddany po uprzednim napięciu kurka (ręką lub ruchem zamka) lub po ściągnięciu spustu na całej długości jego drogi.

Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni nastawna blokada spustu umieszczona z prawej strony, nad językiem spustowym. Blokuje ona spust uniemożliwiając jego ściągnięcie.

Stałe przyrządy celownicze to muszka oraz szczerbinka. 

Pistolet objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

W skład zestawu wchodzi:

  • pistolet  Crosman TT 4,5mm
  • opakowanie śrutu
  • naboj CO2
  • zestaw tarcz
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • karta gwarancyjna


Dane techniczne:
Kaliber: 4,46 mm (.177)
Typ śrutu: kulisty (BB)
Napęd: CO2
Prędkość początkowa: 122 m/s
Długość całkowita: 203 mm
Waga: 680 g
Magazynek: dwurzędowy, 18 kulek. 
Blokada mechanizmu spustowego
Tryb pracy: półautomatyczny, SA/DA
Producent: Crosman, USA

StylistykaMilitarno-taktycznaMateriał osadyMetalKlasa celnościRekreacyjnaOdrzutBrakKaliber4.46  mmRodzaj śrutuBB (okrągły)Energia początkowaPoniżej 17JPrędkość początkowa122  m/sNapędCO2 12gIlość strzałów z jednostki zasilania100MagazynekTakPojemność magazynka18Przeładowanie śrutuAutomatycznePrzyrządy celownicze stałeTakMożliwość montażu celownika optycznegoNieDługość całkowita203  mmWaga0.68  kgCechy dodatkowewierna replika TT-ki, ruchomy zamek i kurek, spust SA/DA, blokada

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products