• Categories
  • Pistolet Umarex SA10 metalowy zamek 4,5 mm CO2

The Symbol: 5.8328
549.00
piece To the repository
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Mało

Phone Order: 882 935 947

Leave your phone

Pistolet SA10 marki Umarex powstał z myślą o pasjonatach strzelectwa, którzy rozpoczynają swoją przygodę. Realistyczna budowa, począwszy od polimerowego szkieletu, przez metalowy zamek, pozwala na efektywny trening strzelecki. Znaczna waga oraz system symulacji odrzutu zamka“Blow Back” zwiększa poczucie strzelania z broni palnej.

Rękojeść pozwala na pewny i stabilny chwyt, a antypoślizgowa powierzchnia dodatkowo zabezpiecza, przed przypadkowym wyśliźnięciem się SA10 z ręki. Ergonomię jednostki zwiększa powiększony kabłąk, dzięki czemu strzelanie w rękawicach ochronnych jest bardzo łatwe.

Wizualnie SA10 przywodzi na myśl najnowocześniejsze jednostki broni palnej, powstałe w ostatnich latach. Szyna montażowa o szerokości 22 mm pozwala na zainstalowanie latarki lub celownika laserowego.

Pistolet ten został przygotowany do strzelania klasycznym śrutem wiatrówkowym, jak również kulkami BBs. W magazynku bębenkowym mieści się 8 śrutów pierwszego lub drugiego rodzaju. W zestawie znajdują się 4 magazynki. Kapsuła z dwutlenkiem węgla o masie 12g pozwala na wystrzelenie do 60 śrutów.

Umarex SA10 to pistolet z pazurem, który zachwyci każdego miłośnika rekreacyjnego strzelectwa wiatrówkowego, jak również bardziej wymagających strzelców.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products