• Categories
  • Wiatrówka Browning M-Blade 4,5 mm diabolo

The Symbol: 208-013
The product is not available
445.38
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price Shortage
Availability Brak towaru
Leave your phone

Wiatrówka sprężynowa Browning M-Blade wyposażona w polimerową obudowę lufy zapewnia nietuzinkowy wygląd. Gumowany chwyt poprawia komfort trzymania. Pionowa i pozioma regulacja muszki. Klasycznie łamana wiatrówka z gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm strzelająca śrutem typu diabolo.

W tym modelu lufa została pokryta polimerową powłoką chroniacą przed uszkodzeniami. Browning M-Blade oferuje użytkownikowi łatwy i bezproblemowy system napięcia sprężyny.

Cechy wiatrówki Browning M-Blade:

  • klasycznie łamana wiatrówka w kalibrze 4,5 mm
  • wyposażona w blokadę niekontrolowanego wystrzału
  • światłowodowe przyrządy celownicze ułatwiające celowanie w niekorzystnych warunkach oświetleniowych
  • wiatrówka posiada szynę montażową 11 mm
  • moc poniżej 17 J

Wygodne ładowanie

Sprężyna naciągana jest poprzez klasyczne „złamanie lufy”, metody najczęściej wykorzystywanej w wiatrówkach sprężynowych z uwagi na wygodną i prostą obsługę. Sprężyna wiatrówki wykonano ze stali o dużej wytrzymałości na zmęczenie, co gwarantuje jej trwałość oraz wydajność.

Nowoczesne przyrządy celownicze

Karabinek został wyposażony w dobrej klasy światłowodowe przyrządy celownicze tj. tunelową muszkę oraz regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę.

Światłowody pręciki o kontrastowej kolorystyce, znacznie przyspieszają zgrywanie muszki i szczerbinki, a dzięki wysokiej absorpcji światła, umożliwiając także strzelanie przy słabym lub szczątkowym oświetleniu np. po zmroku.

Jeśli chcemy spróbować swoich sił w strzelaniu na większym dystansie, na 11 mm szynie możemy również zamontować wybrany celownik optyczny.

Bezpieczeństwo na pierwszym planie

W strzelectwie najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego po naciągnięciu sprężyny („złamaniu lufy”) następuje automatyczne włączenie bezpiecznika, który uniemożliwia oddanie niekontrolowanego strzału.

Przed oddaniem strzału należy każdorazowo wyłączyć bezpiecznik, który został dogodnie umiejscowiony przed językiem spustowym. Wpływa to na wyjątkowo łatwe odbezpieczenia karabinka, które może odbywać się nawet bez zakłócania procesu celowania.

Informacje o produkcie
Marka Browning
Kaliber [mm] 4,5 mm
Typ naciągu klasyczny - łamany
Typ śrutu diabolo
Typ zasilania sprężynowy
Okres gwarancyjny 24 miesiące
Producent Browning/Umarex, Niemcy
Długość całkowita [mm]:
990
Kaliber [mm]:
4,5 mm
Masa [g]:
2355
Okres gwarancyjny:
24 miesiące
Pojemność magazynka [szt.]:
1
Typ naciągu:
klasyczny - łamany
Typ śrutu:
diabolo
Typ zasilania:
sprężynowy
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products
  • Other Customers also purchased