• Kategorie
  • Książka TK Hunting "Staż z pomysłem"

Symbol: 665-000
Autor Krzysztof Turowski
Ilość stron 300
Język oryginału polski
Brak towaru
90.63
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
Paczkomaty InPost 13.99
Poczta Polska 14.99
Kurier Pocztex 2.0 17.99
Kurier GLS (Pobranie) 20
Kurier za granice 99
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Książka “Staż z pomysłem” autorstwa Krzysztofa Turowskiego powstała z myślą o zapewnieniu początkującym pasjonatom rzetelnego kompendium wiedzy dotyczącej stażu kandydackiego. Autor, bazując na osobistych doświadczeniach, zawiera w książce odpowiedzi na pytania pojawiające się w głowach hobbystów pragnących przystąpić do stażu.

”Staż z pomysłem” został jednak stworzony nie tylko z myślą o kandydatach - jego treść okaże się przydatna również dla doświadczonych myśliwych, pełniących rolę opiekunów. Zawarte w książce pytania i odpowiedzipozwolą Ci w klarowny sposób rozwiać wątpliwości powierzonego w Twoje ręce kandydata jak i nakierują na pytania, których przyszły myśliwy mógł po prostu jeszcze nie zadać.

Trzysta stron książki zawiera informacje zarówno o strukturze Polskiego Związku Łowieckiego, niezbędnej wiedzy, jaką należy posiąść, aby bez stresu podejść do egzaminu, jak i przewidywane koszty, które czekają Cię na Twojej drodze rozwoju.“Staż z pomysłem” to zatem skarbnica wiedzy zawierająca wszelkie niezbędne informacje potrzebne każdemu nowemu adeptowi jak i osobom odpowiedzialnym za organizację staży kandydackich.

Informacje o produkcie
Marka TK Hunting
Język oryginału polski
Producent TK Hunting, Polska
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Produkty podobne
  • Ostatnio oglądane produkty
  • Inni Klienci kupili również