• Kategorie
  • Zawieszenie do hamaka Lesovik Sneka black-white

Symbol: 406-056
Masa [g] 130
204.14
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 0
Paczkomaty InPost 0
Poczta Polska 14.99
Kurier Pocztex 2.0 17.99
Kurier GLS (Pobranie) 20
Kurier za granice 99
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Zawieszenie do hamaka Lesovik Sneka w kolorze black-white to nowoczesny system montażu, który znacząco ułatwia i przyspiesza proces rozwieszania hamaka, eliminując konieczność wiązania węzłów. Dzięki zastosowaniutaśm drabinkowych (daisy chain) wykonanych z wytrzymałego materiału Dyneema, użytkownik może w prosty sposób dostosować długość zawieszenia, co pozwala na precyzyjne dopasowanie hamaka do indywidualnych potrzeb.

Zawieszenie do hamaka Lesovik Sneka – cechy

  • Szybki montaż i regulacja – system zawieszenia Sneka pozwala na rozwieszenie i regulację hamaka w mniej niż 60 sekund.
  • Bez węzłów – taśmy drabinkowe (daisy chain) eliminują konieczność wiązania węzłów, ułatwiając obsługę.
  • Wykonanie z Dyneemy – niezwykle wytrzymały materiał, odporny na rozciąganie i przetarcia.
  • Lekka konstrukcja – cały zestaw waży jedynie 130 g, co ułatwia transport i przechowywanie.
  • Długi zakres regulacji – możliwość dostosowania długości od 3 do 300 cm, co zapewnia uniwersalne dopasowanie do różnych drzew i warunków terenowych.
  • Wysoka nośność – maksymalne sugerowane obciążenie systemu wynosi 250 daN, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.
  • Kompatybilność – pasuje do każdego hamaka biwakowego bez konieczności modyfikacji jego konstrukcji.
  • Kompaktowe przechowywanie – system mieści się w standardowym pokrowcu razem z hamakiem.
  • Praktyczne akcesoria w zestawie – zawiera dwie krótkie pętle, dwie taśmy drabinkowe, dwa aluminiowe karabinki i instrukcję obsługi.
  • Poprawiona widoczność – niebieskie karabinki i biało-czarne taśmy ułatwiają odnalezienie i obsługę zawieszenia w terenie.

Zawieszenie do hamaka Lesovik Sneka – lekki i bardzo praktyczny

Zawieszenie do hamaku Sneka jestkompatybilny z każdym hamakiem biwakowym i nie wymaga modyfikacji konstrukcji podczas pierwszej instalacji. Proces rozwieszania i regulacji hamaka z użyciem tego systemu zajmuje mniej niż 60 sekund, a zakres regulacji taśm wynosiod 3 do 300 cm, co umożliwia elastyczne dostosowanie do różnych warunków terenowych. 

Cały zestaw waży jedynie 130 g, co czyni go niezwykle lekkim i łatwym do spakowania. W skład kompletu wchodzą: dwie krótkie pętle, dwie taśmy drabinkowe, dwa aluminiowe karabinki oraz instrukcja obsługi. Maksymalne sugerowane obciążenie systemu to250 daN, co zapewnia bezpieczeństwo i stabilność podczas użytkowania. Dodatkowym atutem jest kolorystyka elementów systemu. Karabinki w kolorze niebieskim są łatwiejsze do zauważenia, co minimalizuje ryzyko ich zgubienia, a biało-czarny schemat kolorystyczny taśm zwiększa ich widoczność i ułatwia odnalezienie odpowiedniego "szczebla" podczas regulacji. 

Zawieszenie do hamaku Sneka jest kompaktowe i mieści się w standardowym pokrowcu razem z hamakiem, co ułatwia transport i przechowywanie. Instalacja systemu w nowym hamaku zajmuje zaledwie kilka minut, co czyni go niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla miłośników biwakowania i wypoczynku na świeżym powietrzu. 

Informacje o produkcie
Marka Lesovik
Masa [g] 130
Producent Lesovik, Polska
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Ostatnio oglądane produkty
  • Inni Klienci kupili również