• Wiatrówka - rewolwer Dan Wesson 2,5'' 4,5 mm Silver

The Symbol: 17177

Ciężka, w pełni metalowa, licencjonowana replika rewolweru Dan Wesson napędzana gazem CO2 z 12g kartusza umieszczanego w rękojeści.

Kaliber wiatrówki
4,46 mm BBs
Rodzaj śrutu Kuliste stalowe
Tryb strzelania Wielostrzałowe
The product is not available
399.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Ciężka, w pełni metalowa, licencjonowana replika rewolweru Dan Wesson napędzana gazem CO2 z 12g kartusza umieszczanego w rękojeści.

Piękne chromowanie i realistyczny wygląd sprawiają, że jest to doskonały pomysł na prezent dla każdego mężczyzny - nie tylko dla miłośnika westernów czy "Brudnego Harry'ego". Ta wiatrówka nie tylko dostarczy mnóstwo zabawy podczas strzelania, ale również może pełnić funkcję ozdoby. 

Replika posiada oryginalne oznaczenia producenta broni ostrej i jest wyposażona w indywidualny numer seryjny. Realizmu temu rewolwerowi dodaje konieczność ładowania kulek do łusek tak jak w prawdziwej broni. Replika strzela w systemie DA.

W zestawie otrzymujemy szynę akcesoryjną pozwalającą na zamocowanie lunety czy celownika kolimatorowego. Dla zwiększenia celności i realizmu szczerbinka jest regulowana. Razem z rewolwerem poza szyną akcesoryjną otrzymujemy 6 łusek i speedloader.

Rewolwer objęty jest 12-miesięczną gwarancją.  

Dane techniczne:
Napęd: CO2
Kaliber: 4,46 mm
Długość: 210 mm
Prędkość początkowa: 105 m/s
Pojemność magazynka: 6 szt ładowanych w łuski
Waga: 870 g
Producent: Dan Wesson/ASG, Dania

W skład zestawu wchodzi:

  • Wiatrówka rewolwer Dan Wesson 2,5'' 4,5 mm Silver
  • opakowanie śrutu
  • naboj CO2
  • zestaw tarcz
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • karta gwarancyjna


StylistykaReplikaMateriał osadyMetalKlasa celnościRekreacyjnaOdrzutUmiarkowanyKaliber4.46  mmRodzaj śrutuBB (okrągły)Energia początkowaPoniżej 17JPrędkość początkowa100  m/sNapędCO2 12gIlość strzałów z jednostki zasilania60MagazynekTakPojemność magazynka6Przeładowanie śrutuAutomatycznePrzyrządy celownicze stałeTakMożliwość montażu celownika optycznegoNieDługość całkowita210  mmWaga0.87  kgCechy dodatkoweWierna replika; full metal

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question