• Wiatrówka - Pistolet jednostrzałowy PERFECTA UMAREX S3 LP

The Symbol: 2.4930

Rękojeść wykonana z trwałego tworzywa ABS; nawiązuje do klasycznego modelu Walther P-99. Dzięki dobremu wyprofilowaniu zapewnia pewny chwyt.

Tryb strzelania Jednostrzałowe
The product is not available
237.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Rękojeść wykonana z trwałego tworzywa ABS; nawiązuje do klasycznego modelu Walther P-99. Dzięki dobremu wyprofilowaniu zapewnia pewny chwyt.

Pistolet jest wyposażony w regulowane przyrządy celownicze oraz szynę montażową 11 mm do zamocowania celownika kolimatorowego. Ma bardzo długą linię celowniczą, co znacznie ułatwia precyzyjny strzał.

Elementy metalowe pokryte są trwałą, czarną oksydą. Wiatrówka jest przeznaczona do strzelania rekreacyjnego. Energia pocisku poniżej 17 J.

Pistolet został wyposarzony w najnowszą wersję przyrządów celowniczych typu tru-glo.

Prawdziwy błysk
TRU-GLO to nazwa systemu światłowodów - cienkich włókien - zamontowanych w przyrządach celowniczych. Nazwa pochodzi od skróconych angielskich słów - True (prawdziwy) oraz Glow (błysk).
Specjalne tworzywo w jaskrawych kolorach przewodzi światło, dlatego patrząc przez te przyrządy widzimy trzy jaskrawe kropki. Światło nie jest zasilane żadnym wewnętrznym źródłem, system pobiera je z otoczenia. Dzięki temu można strzelać w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, w półmroku oraz w zaciemnionych pomieszczeniach.

UWAGA NA PODRÓBKI! Jako wyłączny importer i serwisant produktów firmy UMAREX w Polsce informujemy, że nie serwisujemy pistoletów innych importerów sprzedawanych bez naszej oryginalnej, podstemplowanej karty gwarancyjnej. Nasz serwis nie będzie także przyjmował zleceń na odpłatne naprawy pistoletów zakupionego u innego importera, bez karty gwarancyjnej firmy KOLTER. Wzór oryginalnej karty gwarancyjnej firmy KOLTER znajduje się poniżej tego opisu, w załączniku. 

Okres gwarancji: 12 miesięcy.
Urządzenie z lufą gwintowaną o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.


Pistolet jest wyposażony w regulowane przyrządy celownicze oraz szynę montażową 11 mm do zamocowania celownika kolimatorowego. Ma długą jak na pistolet linię celowniczą, co znacznie ułatwia precyzyjny strzał.

Dane techniczne:

- lufa gwintowana

- prędkość początkowa: 130 m/s

- długość: 346 mm

- waga: 1010 g

- kaliber: 4,5 mm

- lufa klasycznie łamana

- regulowana szczerbinka

- muszka i szerbinka z kontrastowymi światłowodami typu tru-glo

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question