• Wiatrówka Hatsan 150 STG TORPEDO

The Symbol: H150CAMO55

HATSAN 150 STG TH SAS TORPEDO to nowoczesna wiatrówka sprężynowa z dolnym naciągiem dedykowana dla wszystkich, którzy poszukują silnego i celnego karabinka. Sprężynę naciągamy przy pomocy naciągu znajdującego się pod lufą. Po naciągnięciu, śrut ładujemy do lufy karabinka przez port ładowania w korpusie.

Tryb strzelania Jednostrzałowe
The product is not available
1299.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

HATSAN 150 STG TH SAS TORPEDO to nowoczesna wiatrówka sprężynowa z dolnym naciągiem dedykowana dla wszystkich, którzy poszukują silnego i celnego karabinka. Sprężynę naciągamy przy pomocy naciągu znajdującego się pod lufą. Po naciągnięciu, śrut ładujemy do lufy karabinka przez port ładowania w korpusie. 
W trakcie napinania sprężyny uruchamia się automatyczny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału umieszczony w tylnej części korpusu w postaci kurka. Takie umiejscowienie pozwala na intuicyjną obsługę bezpiecznika kciukiem. 
Po załadowaniu wiatrówki śrutem należy wcisnąć przycisk blokady znajdujący się przed kabłąkiem spustu, system Anti Bear-Trapdaje większą kontrole nad wiatrówką. 
Jest to zabezpieczenie zapobiegające przedwczesnemu zwolnieniu sprężyny podczas jej naciągania mogącemu spowodować urazy dłoni lub palców.
Przed oddaniem strzału należy odciągnąć bezpiecznik co spowoduje zwolnienie blokady spustu. To proste rozwiązanie zapewnia maksimum bezpieczeństwa. 
Karabinek wyposażono w wielostopniowy w pełni regulowany spust Quattro Trigger pozwalający dostosować jego siłę i drogę do indywidualnych potrzeb.

Wiatrówka wyposażono w system SAS™ - Shock Absorberer System - system absorpcji wstrząsów opatentowany przez firmę Hatsan, pochłania części energii jaka tworzy się podczas wystrzału w karabinku sprężynowym. SAS™ ma za zadanie wydłużyć trwałość wiatrówek oraz zniwelować niekorzystne oddziaływanie na zainstalowany celownik optyczny. 

Eleganckie i ergonomiczne łoże wiatrówki wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Na kolbie wyprofilowano bakę policzkową typu Monte Carlo ułatwiającą celowanie i złożenie się do strzału. Kolbę przystosowano dla osób praworęcznych. W stopce kolby zastosowano system TRIOPAD®który absorbuje część odrzutu oraz umożliwia regulację długości kolby. Radełkowania na chwycie przednim i tylnym łoża zapewnia pewny chwyt. 

Karabin posiada otwartą światłowodową muszkę i szczerbinkę TRU-GLO ułatwiające strzelanie przy słabym oświetleniu. Szczerbinka jest regulowana w pionie i poziomie.  Dzięki stałej lufie linia celowania jest dłuższa niż w modelach z lufą łamaną co podnosi precyzję strzału. 
Wiatrówkę wyposażono w szynę montażową zgodną z dwoma standardami – 11 mm i 22 mm (Picatinny), co pozwala zamontować dowolny celownik optyczny. Szynę wyposażono w bloker (stoper) absorbujący odrzut i zapobiegający przemieszczaniu się lunety wzdłuż szyny oraz jej rozkalibrowaniu.

 

 

 

 

Dane techniczne

Model: HATSAN 150 STG TORPEDO
Kaliber:  4,5mm
Napęd: sprężyna
Maks. prędkość początkowa : do 1250 Fps  / 380 m/s
Energia kinetyczna pocisku: <17j span="">
Długość całkowita: 1210 mm. 
Długość lufy: 430 mm 
Lufa: gwintowana
Kolba: z wytrzymałego tworzywa sztucznego, policzkowa
Waga: 4300 g
Blokada mechanizmu spustowego: automatyczna - po przeładowaniu; manualny dźwigni przeładowania
Producent: Hatsan, Turcja

 


Cechy:
- System  SAS™ - Shock Absorberer System
- Regulowany spust Quattro Trigger
- System Anti Bear-Trap -  zabezpieczenie zapobiegające przedwczesnemu zwolnieniu sprężyny podczas jej naciągania
- System TRIOPAD® w stopce kolby absorbuje część odrzutu oraz umożliwia regulację długości kolby
- Precyzyjna stała gwintowana stalowa lufa
- Automatyczny lub manualny bezpiecznik
- Ergonomiczna i stylowa osada wykonana z  wytrzymałego tworzywa sztucznego
- Radełkowania na chwycie i łożu dla pewniejszego chwytu
- Szyna montażowa 11mm i 22mm (Picatinny)
- Bloker (stoper) na szynie absorbujący odrzut i zapobiegający przemieszczaniu się lunety oraz jej rozkalibrowaniu
- Regulowana szczerbinka z systemem światłowodów
- Otwarta światłowodowa muszka

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question