• Wiatrówka Gamo Delta Fox GT Whisper 4,5 mm

The Symbol: 61100260-W

Najlepsza do stawiania pierwszych kroków w strzelectwie wiatrówka z łamaną, gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm. Karabin wymiarami i wagą został przystosowany dla młodszych strzelców z myślą o ich wygodzie i bezpieczeństwie.

Kaliber wiatrówki
4,5 mm
Tryb strzelania Jednostrzałowe
The product is not available
375.99
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Najlepsza do stawiania pierwszych kroków w strzelectwie wiatrówka z łamanągwintowaną lufą kaliber 4,5 mm. Karabin wymiarami i wagą został przystosowany dla młodszych strzelców z myślą o ich wygodzie i bezpieczeństwie. 

Autorska technologia Gamo zastosowana w tej wiatrówce: 

image Whisper ND52 - rozpoznawana przez strzelców na całym świecie technologia Gamo zamknięta w grubym, zintegrowanym tłumiku na końcu lufy karabinu oznaczonym tym logo. 5 komór pozwala rozprężyć się podążającemu za śrutem powietrzu, efektem czego jest zmniejszenie hałasu wystrzału nawet o 52% w porównaniu ze strzałem bez stosowania tłumika!

Osada - chwyt przedni, pistoletowy a także kolba ze stopką wykonana została z tworzywa ABS -ciepłego w dotykunieślizgającego się w dłoniachcałkowicie odpornego na rozsychanie się czy wilgoć.

 

Wiatrówka stylizowana jest na policyjny karabin snajperski - posiada grubą lufę z żebrowaniem wzdłużnym imitującym żebrowanie chłodzące oraz osadę wykonaną z tworzywa ABS w kolorze czarnym. Wrażenie to niewątpliwie potęguje tłumik dźwięku zamocowany na końcu lufy. Zamocowanie celownika optycznego na szynie standardu 11 mm. Znajduje się ona na grzbiecie cylindra komory sprężania.

Przyrządy celownicze posiadają światłowody: w stałej muszce czerwone, a we w pełni regulowanej szczerbince zielone.

Karabinek przygotowano z myślą o stawiającej pierwsze kroki w strzelectwie młodzieży - jest lekkidobrze wyważony, przy ogólnej długości 1040 cm ma lufę z tłumikiem długości niemal 45 cm, co jest wystarczające zarówno do zapewnienia wiatrówce celności, jak również stanowi wystarczającą dźwignię do napinania sprężyny rozpędzającej śrut do prędkości 160 m/s.

Wiatrówka objęta jest 12-miesięczną gwarancją.


W zestawie:

Opakowanie śrutu

Zestaw tarcz


Dane techniczne:
Model: Delta Fox Whisper
Kaliber: 4,5 mm
Energia kinetyczna: <17 J
Długość całkowita: 1040 mm
Długość lufy: 440 mm
Waga: 2,0 kg
Prędkość początkowa:290 m/s
Producent: Gamo, Hiszpania

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question