• Wiatrówka CyberGun Swiss Arms GSG P92 4,5 mm

The Symbol: 288709

Wykonana w całości z metalu, ciężka replika Beretty 92. Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB (4,46 mm). Napęd stanowi 12-gramowy nabój CO2 umieszczany w magazynku mieszczącym 21 śrucin. Pistolet działa - podobnie jak w modelu na ostrą amunicję - zarów

Kaliber wiatrówki 4,46 mm BBs
Blow-back ruchomy zamek Tak
Rodzaj śrutu Kuliste stalowe
Tryb strzelania Wielostrzałowe
510.00
piece To the repository
Oblicz ratę
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price 0
Paczkomaty InPost 0
Overseas courier 49
Availability Mało
EAN 3559962887091

Phone Order: 882 935 947

Wykonana w całości z metalu, ciężka replika Beretty 92. Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB (4,46 mm). Napęd stanowi 12-gramowy nabój CO2 umieszczany w magazynku mieszczącym 21 śrucin. Pistolet działa - podobnie jak w modelu na ostrą amunicję - zarówno w systemie SA (Single Action) jak i DA (Double Action). Pistolet na korpusie posiada oryginalne oznaczenia Swiss Arms, szwajcarskiej firmy zajmującej się produkcją broni strzeleckiej. 

Mechanizm spustowy jest blokowany - jak w oryginale - obustronną skrzydełkową blokadą spustuOstroga znajdująca się nad chwytem jest wydłużona i chroni wierzch dłoni przed uderzeniem zamka podczas jego ruchu do tyłu.

Każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu (blow-back), który napina kurek, a ruch powrotny do przodu wprowadza śrut do lufy, skąd z prędkością 95 m/s zostanie on wystrzelony po ściągnięciu języka spustowego. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka. 

Na chwycie, w miejscach styku z dłońmi, naniesiono antypoślizgową fakturę - zabezpieczającą przed ślizganiem się pistoletu w dłoniach i zwiększającą kontrolę na pistoletem. Dzięki wbudowanemusystemowi BAXS, który podkręca wystrzeliwany śrut, celność pistoletu została zdecydowanie poprawiona. 

Mechaniczne przyrządy celownicze to stała muszka i szczerbinka. Szczerbinka posiada naniesioną białą plamkę imitującą wysokokontrastujące przyrządy trytowe - ułatwiają celowanie w warunkach ograniczonej widoczności znacznie przyspieszając celowanie.

Pod lufą znajduje się szyna akcesoryjna 22 mm (znana także jako Stanag2324Mil-Std 1913, Weaver czy Picatinny) umożliwiająca montaż oświetlenia taktycznego lub celownika laserowego.

Pistolet ten należy do grupy replik broni palnej krótkiej, które umożliwiają bezpieczny trening strzelecki oraz taktyczny przy zachowaniu znacznego realizmu.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.


W skład zestawu wchodzi:

  • pistolet  CyberGun Swiss Arms GSG P92 4,5 mm
  • opakowanie śrutu
  • naboj CO2
  • zestaw tarcz
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • karta gwarancyjna


Dane techniczne:
Kaliber: 4,5 mm
Napęd: 12 g nabój CO2
Materiał wykonania: metal
Długość całkowita: 217 mm
Pojemność magazynka: 21 kulek
Prędkość początkowa kulki: 95 m/s
Waga: 1100 g
Producent: CyberGun, Francja

StylistykaReplikaMateriał osadyMetalKlasa celnościRekreacyjnaOdrzutDużyKaliber4.5  mmRodzaj śrutuBB (okrągły)Energia początkowaPoniżej 17JPrędkość początkowa95  m/sNapędCO2 12gIlość strzałów z jednostki zasilania60MagazynekTakPojemność magazynka21Przeładowanie śrutuAutomatycznePrzyrządy celownicze stałeTakMożliwość montażu celownika optycznegob/dDługość całkowita217  mmWaga1.1  kgCechy dodatkoweSystem BAXS poprawiający celność wiatrówki.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question