• Wiatrówka Crosman-Remington Vantage 4,5 mm z lunetą 3-9x40

Wiatrówka będąca owocem współpracy dwóch amerykańskich firm: Crosman - lidera na rynku wiatrówek oraz słynnego Remingtona - producenta długiej broni palnej.

Kaliber wiatrówki
4,5 mm
Tryb strzelania Jednostrzałowe
The product is not available
395.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Wiatrówka będąca owocem współpracy dwóch amerykańskich firm: Crosman - lidera na rynku wiatrówek oraz słynnego Remingtona - producenta długiej broni palnej.

Bardzo mocna sprężyna w jaką wyposażono model Vantage pozwala na osiągnięcie prędkości początkowej 300 m/s. Jej napięcie jest wygodne i łatwe dzięki długiej mierzącej ponad 47 cm lufie. Posiada ona 12-to bruzdowy gwint, który nadaje wystrzelonej śrucinie ruch wirowy - stabilizując pocisk w locie znacząco poprawiając celność i skupienie.

Łatwość w mierzeniu do celu - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych - zapewniająświatłowodowe przyrządy celowniczezielona muszkaczerwona szczerbinka regulowana w pionie i poziomie. Regulacja pozwala nie tylko precyzyjnie ustawić przyrządy, ale też jest pomocna przy zmianie dystansu, na jaki zamierzasz strzelać.

Osada wiatrówki wykonana została z pokrytego matowym lakierem, eleganckiego ciemnego drewna przypominającego amerykańskiego orzecha. Uniwersalna poduszka policzkowa typu Ambi pozwala na strzelanie z wiatrówki użytkownikom prawo- jak i leworęcznym. Kolba zakończona jest gumową stopką zwiększającą komfort podczas strzelania.

Wiatrówka posiada manualny bezpiecznik, zapobiegający oddaniu niekontrolowanego strzału. Umieszczono go tuż przed regulowanym spustem.

W komplecie z karabinkiem otrzymujecie celownik optyczny. Celownik posiada bardzo wygodne w obsłudze wieże regulacyjne pozwalające na precyzyjne skalibrowanie. Celownik wykonano z aluminium, wykończono na matowo i osadzono na średnim dwuczęściowym montażu.

Wysoką jakość wiatrówki potwierdza 24-miesięczna gwarancja.

 

 

W skład zestawu wchodzi:

  • Wiatrówka Crosman-Remington Vantage 4,5 mm
  • opakowanie śrutu
  • lunetą 3-9x40
  • zestaw tarcz
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • karta gwarancyjna


 

 

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm (.177)
Lufa gwintowana
Prędkość początkowa: 300 m/s
Długość całkowita: 1143 mm
Długość lufy: 474 mm
Waga: 3,53 kg
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J
Producent: Crosman-Remington, USA

Celownik optyczny:
Powiększenie:  3-9x
Średnica obiektywu: 40 mm
Długość całkowita: 291 mm
Znak celowniczy: duplex (30/30)
Pole widzenia: 9/100 metrów 
Źrenica wyjściowa: 6 mm
Odległość od oka: 76 mm

UWAGA: Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na posiadanie wiatrówki o mocy poniżej 17 Jouli nie jest wymagane pozwolenie i są one dostępne w sprzedaży dla wszystkich osób pełnoletnich.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question