• Categories
  • Wiatrówka Crosman 1377 Classic 4,5 mm

The Symbol: P1377BR

Jednostrzałowy pistolet amerykańskiej firmy Crosman, z lufą gwintowaną kaliber 4,5 mm. Należy do wiatrówek PCA (ang. precharged air - wykorzystujących przedwstępne sprężanie powietrza). Charakteryzują się one niskim kosztem eksploatacji, porównywalnym z k

Kaliber wiatrówki
4,5 mm
Tryb strzelania Jednostrzałowe
479.00
piece To the repository
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Mało

Phone Order: 882 935 947

Leave your phone

Jednostrzałowy pistolet amerykańskiej firmy Crosman, z lufą gwintowaną kaliber 4,5 mm. Należy do wiatrówek PCA (ang. precharged air - wykorzystujących przedwstępne sprężanie powietrza). Charakteryzują się one niskim kosztem eksploatacji, porównywalnym z karabinami sprężynowymi oraz z nimi porównywalną powtarzalnością prędkości początkowej.
 Jeśli zaś chodzi o precyzję strzałów, to śmiało można ją przyrównać do drogich wiatrówek PCP (ang.Pre Charged Pneumatic) - strzał nie generuje odrzutu, co zapewnia dużą powtarzalność skupieniaoddawanych strzałów.

Wystarczy wykonać kilka (nie mniej niż 2 i nie więcej niż 10)  ruchów pompką umieszczoną pod lufą, aby naładować zbiornik sprężonego powietrza i oddać strzał. Ilość "pompnięć" decyduje o prędkości początkowej pocisku, dzięki czemu można dostosować energię pocisku do dystansu strzałów i miejsca strzelania.

Rękojeść oraz uchwyt pompki zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego kolorystycznie i strukturą przypominającego drewno.

Przyrządy celownicze to stała muszka oraz szczerbinka, która może być stosowana zamiennie zprzeziernikiem - w tym celu wystarczy obrócić je o 180 st - są one regulowane w pionie. Długość linii celowniczej wynosi aż 330 mm!

Pistolet polecany jest wszystkim tym, którzy właściwie bezkosztowo chcieliby móc strzelać zarówno na standardowym dystansie pistoletowym (10 metrów) a także na większe odległości - nawet na 25 metrów!

Wiatrówka objęta jest 12-miesięczną gwarancją.

W skład zestawu wchodzi:

  • Wiatrówka Crosman 1377 Classic 4,5 mm
  • opakowanie śrutu
  • zestaw tarcz
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • karta gwarancyjnaDane techniczne:
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Prędkość początkowa: 190 m/s
Energia kinetyczna: poniżej 17 J. 
Lufa gwintowana 
Waga: 0,91 kg
Długość całkowita: 346 mm
Długość lufy: 238 mm
Długość linii celowniczej: 330 mm
Producent: Crosman, USA

UWAGA: Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na posiadanie wiatrówki o mocy poniżej 17 Jouli nie jest wymagane pozwolenie.

StylistykaSportowaMateriał osadyTworzywo sztuczneKlasa celnościPrecyzyjnaOdrzutBrakKaliber4.5  mmRodzaj śrutuDiaboloEnergia początkowaPoniżej 17JPrędkość początkowa190  m/sNapędPCAIlość strzałów z jednostki zasilania1MagazynekNiePojemność magazynka1Przeładowanie śrutuRęcznePrzyrządy celownicze stałeTakMożliwość montażu celownika optycznegoNieDługość całkowita346  mmWaga0.91  kgCechy dodatkowebrak danych

 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products