• Categories
  • Wiatrówka Borner PM49 4,5 mm

The Symbol: 8.4949

Ciężka, metalowa replika przepisowego pistoletu Armii Czerwonej i radzieckiej milicji - pistoletu PM Makarov.

Kaliber wiatrówki
4,46 mm BBs
Rodzaj śrutu Kuliste stalowe
Tryb strzelania Wielostrzałowe
299.00
piece To the repository
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Średnia dostępność

Phone Order: 882 935 947

Leave your phone

Ciężka, metalowa replika przepisowego pistoletu Armii Czerwonej i radzieckiej milicji - pistoletu PM Makarov

Pistolet posiada ruchomy kurek, który współpracuje z mechanizmem spustowym SA/DA (ang.Single/Double Action - podwójnego działania) - pozwala to strzelać szybko z samonapinaniem kurka pokonując lekki opór spustu na całej długości jego drogi. Oczywiście kurek może zostać napięty kciukiem lub drugą ręką, strzał padnie po pokonaniu oporu na bardzo krótkiej drodze.

Pod odsuwaną okładziną chwytu znajduje się port 12g naboju CO2. Stosowanie napędu gazowego w wiatrówkach nie jest nowością, ale dla osób, które przywykły do wiatrówek sprężynowych strzelanie z wiatrówek zasobnikowych może być czymś zupełnie zaskakującym. 

Dwutlenek węgla nadaje kulkom prędkość 128 m/s. Aby wystrzelać cały, mieszczący 17 śrucinokrągłych kaliber 4,46 mm (tzw. BB) magazynek wystarczy zaledwie kilka sekund! Magazynek tak jak w oryginale mieści się w chwycie, a jego zatrzask jest dostępny od spodu.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia nastawna blokada spustu, zlokalizowana, dokładnie, jak w oryginale na zamku, po jego lewej stronie.

Pistolet posiada metalowe, stałe, otwarte przyrządy celownicze - muszkę i szczerbinkę. Fanów wojskowej stylizacji ucieszy fakt, iż pistolet posiada ucho do zaczepienia smyczy do broni.

Dla fanów radzieckich militariów, a także dla miłośników postapokaliptycznej wizji świata z gierS.T.A.L.K.E.R. czy Metro 2033 pistolet Makarowa będzie jednym z arterfaktów podstawowych. Nie dość, że świetnie wygląda, to jeszcze masą i gabarytami jest zbliżony do bojowego pierwowzoru. Przede wszystkim jednak jest to wiatrówka, której przeznaczeniem jest strzelanie do tarcz sylwetkowych na przygotowanym torze dynamicznym.

Pistolet objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

W zestawie:

Opakowanie śrutu

Zestaw tarcz

Naboj CO2


Dane techniczne:
Model: PM49
Kaliber: 4,46 mm 
Typ śrutu: stalowy okrągły BB
Spust: SA/DA 
Napęd: 12g CO2
Waga: 650 g
Długość całkowita: 160 mm
Pojemność magazynka: 17 szt
Producent: Central Borner Company, USA

StylistykaReplikaMateriał osadyMetalKlasa celnościRekreacyjnaOdrzutBrakKaliber4.46  mmRodzaj śrutuBB (okrągły)Energia początkowaPoniżej 17JPrędkość początkowa128  m/sNapędCO2 12gIlość strzałów z jednostki zasilania80MagazynekTakPojemność magazynka17Przeładowanie śrutuAutomatycznePrzyrządy celownicze stałeTakMożliwość montażu celownika optycznegoNieDługość całkowita160  mmWaga650  kgCechy dodatkoweWierna replika pistoletu wojskowo-milicyjnego ZSRR i sojuszników. Spust SA/DA.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products