• WIATRÓWKA HATSAN 90 STG 5,5 mm

Symbol: H9055

Hatsan 90 dzięki ciągłym udoskonaleniom sprawdzonej już konstrukcji jest zdecydowanym liderem w tym przedziale cenowym. Proste i trwałe rozwiązania zastosowane w tym karabinku powodują, iż jest on praktycznie bezawaryjny i pozwala cieszyć się długim, bezobsługowym użytkowaniem.

Tryb strzelania Jednostrzałowe
499.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena dostawy 15
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Kurier(Pobranie) 20
Kurier za granice 99
Dostępność Mało
EAN 5904284736967

Zamówienie telefoniczne: 882 935 947

Jeden z najpopularniejszych w naszym kraju modeli wiatrówek firmyHatsan, czyli model 90, doczekał się tzw.liftu. Nie trzeba być znawcą, żeby na pierwszy rzut oka zauważyćnową osadę. Po wprowadzeniu zmian jest onadłuższa i osłania kostkę lufy, która w poprzedniej wersji tej wiatrówki była odsłonięta. Obecne rozwiązanie powodujeprzesunięcie środka ciężkości bardziej do przodu, co skutkujelepszym wyważeniem. Wzmocnionostoper na szynie przeznaczonej do montażu optycznych przyrządów celowniczych. Zwiększono równieżmożliwość jegoregulacji. To nowe usprawnione oblicze sprawdzonej konstrukcji o wysokiej jakościwykonania. Proste i trwałe rozwiązania techniczne zastosowane w wiatrówce decydują o tym, iż jest to produkt wysoce bezawaryjny pozwalający się cieszyć długim bezobsługowym użytkowaniem.

Hatsan 90 dzięki ciągłym udoskonaleniom sprawdzonej już konstrukcji jest zdecydowanym liderem w tym przedziale cenowym. Proste i trwałe rozwiązania zastosowane w tym karabinku powodują, iż jest on praktycznie bezawaryjny i pozwala cieszyć się długim, bezobsługowym użytkowaniem.

Cechą rozpoznawalną karabinków Hatsan jest ich duża energia strzału, wystrzelony śrut bez problemu przebija butelki, puszki, deski czy też nawet cienkie kawałki blachy. Oczywiście nadają się również jak najbardziej do strzelectwa tarczowego, zapewniając dobre skupienie i powtarzalność.

Hatsan 90 posiada system SAS™ oraz w pełni regulowany spust Quattro Trigger, pozwalający oddawać jeszcze bardziej precyzyjne strzały. Elegancka kolba wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia zewnętrzne. Dla podniesienia bezpieczeństwa w karabinku został umieszczony bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału. Dużą zaletą jest również system światłowodów tru-glo, ułatwiający oddanie strzału w słabych warunkach oświetleniowych.

Wiatrówki Hatsan to doskonały wybór dla początkujących i średnio-zaawansowanych strzelców, łącząc w sobie prostotę i świetny współczynnik ceny do jakość nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie.

SAS™ - system absorpcji wstrząsów to nowość w karabinkach Hatsan. System ten wymyślony i opatentowany przez firmę Hatsan ma za zadanie pochłonięcie części energii jaka tworzy się podczas wystrzału w karabinku sprężynowym. Dzięki SAS™ udało się wydłużyć trwałość samych karabinków, zmniejszyć zmęczenie materiału oraz zniwelować niekorzystne oddziaływanie na optykę.

Quattro Trigger – w pełni regulowany spust.
W skład zestawu wchodzi:
Wiatrówka - Karabinek HATSAN 90 TG  z lunetą 3-9x40
opakowanie śrutu
zestaw tarcz 
instrukcja obsługi w języku polskim
Certyfikat limitu energii
karta gwarancyjna

Dane techniczne:

-lufa gwintowana
-kaliber: 5,5mm
-prędkość początkowa: do 350 m/s (w zależności od użytego śrutu)
-bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału
-system SAS™
-regulowany spust Quattro Trigger
-kolba: tworzywo sztuczne
-długość całkowita: 1135 mm
-długość lufy: 450 mm
-waga: 3200g.
-energia kinetyczna pocisku < 17J
-Produkcja: Hatsan Turcja

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie