• Categories
  • Śrut H&K kulki stalowe BB'S 4,46mm 1500szt

The Symbol: 4.1700

Śrut stalowy w kolorze czarnym to nowość na rynku. Dotąd wybór był ograniczony, bowiem na rynku dostępny były jedynie śrut w kolorach metalicznych - złotawym, miedzianym lub srebrnym. Teraz dodatkową opcją jest zupełnie czarna wersja kolorystyczna. Marka

The product is not available
29.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru
Leave your phone

Śrut stalowy w kolorze czarnym to nowość na rynku. Dotąd wybór był ograniczony, bowiem na rynku dostępny były jedynie śrut w kolorach metalicznych - złotawym, miedzianym lub srebrnym. Teraz dodatkową opcją jest zupełnie czarna wersja kolorystyczna. Marka H&K jest gwarancja jakości, mamy zatem pewność dobrego zakupu.


HECKLER&KOCH
Niemiecka firma produkująca broń bojową została założona w 1949 roku. Należy do światowej czołówki producentów broni palnej.

H&K wytwarza pistolety, karabiny automatyczne i półautomatyczne, ciężkie karabiny maszynowe, granatniki automatyczne i karabiny dla strzelców wyborowych. Firma jest głównym producentem broni dla Bundeswehry, poza tym zaopatruje jednostki specjalne na całym świecie, na przykład Special Air Service, Navy Seals, czy Delta Force.

Dewiza firmy brzmi „Keine Kompromisse”, czyli „Żadnych kompromisów”. W rozumieniu przedstawicieli H&K oznacza to, że każdy egzemplarz broni bezwarunkowo musi być zarazem dokładny, niezawodny i ergonomiczny.

Do najważniejszych produktów H&K należą m.in. pistolety maszynowe MP5, pistolety USP i karabiny szturmowe G36.

Niemiecki koncern UMAREX produkuje znakomite sprężynowe i elektryczne repliki ASG najbardziej znanych modeli, które są sygnowane oryginalnym logiem H&K.

Dane techniczne:

ilość: 1500 szt. 
kaliber: 4,46mm 
waga: 0,36g 
kolor: czarny

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products