• Rewolwer ZORAKI R1 K-55 kal 5,5mm

Rewolwer ZORAKI K-55 to pierwsza wiatrówka hukowa zasilana kapiszonami hukowymi typu 6mm Flobert, strzelająca śrutem ołowianym w kalibrze 5,5 mm (diabolo lub kulka, takim, jaki stosujemy w wiatrówkach). Śrut wystrzeliwany jest za pomocą ciśnienia jakie wy

Tryb strzelania Wielostrzałowe
The product is not available
899.00
Oblicz ratę
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Produkt wycofany

Rewolwer ZORAKI K-55 to pierwsza wiatrówka hukowa zasilana kapiszonami hukowymi typu 6mm Flobert, strzelająca śrutem ołowianym w kalibrze 5,5 mm (diabolo lub kulka, takim, jaki stosujemy w wiatrówkach). Śrut wystrzeliwany jest za pomocą ciśnienia jakie wytwarza kapiszon hukowy. 

Prędkość wystrzeliwanego śrutu wynosi aż 180 m/sec, czyli tyle co w mocnych wiatrówkach.

Długa, gwintowana lufa zapewnia celne strzały nawet z dużej odległości dlatego rewolwer ten idealnie nadaje się głównie do treningu strzeleckiego. Testy przeprowadzone w naszej firmie wykazały duże skupienie oraz powtarzalność strzału.

Dzięki dużej energii wylotowej śrutu Zoraki K-55 świetnie sprawdzi się także przy strzelaniu do przedmiotów typu puszki czy butelki a huk podczas każdego wystrzału gwarantuje niepowtarzalne emocje podobne do strzelania z broni palnej.

Rewolwer działa tak jak większość produkowanych współcześnie rewolwerów: można oddać 6 strzałów jeden po drugim (strzelając w trybie Double Action) lub napiąć kurek przed oddaniem strzału, aby skrócić drogę spustu i poprawić celność (w trybie Single Action).

Dodatkową zaletą funkcjonalną oraz dodającą realizmu jest działający wyrzutnik łusek (eżektor).

Dzięki temu, że naboje 6mm Flobert nie posiadają w swoim składzie materiału miotającego w postaci prochu, rewolwer ten nie jest bronią palną. Energia wylotowa śrutu nie przekracza 17 dżuli, więc nie jest to także broń pneumatyczna na rejestrację. Na zakup i posiadanie nie jest więc wymagane żadne pozwolenie.

Do każdego rewolweru dodajemy legitymację posiadacza, w formie kartonika o wielkości karty kredytowej, której kopie zamieszczamy poniżej:

image

W komplecie:
- polimerowa walizka
- wycior
- dobijak do śrutu
-250 szt śrutu UMAREX
-100szt "pestek" (wkładów zasilających)
- olej konserwujący Brunox

Okres gwarancji: 12 miesięcy

Kupuj tylko od sprawdzonego sprzedawcy!


Dane techniczne:

• gwintowana lufa o długości 4,5 cala (114 mm)
• zasilanie: wkład hukowy 6 mm short
• typ pocisku: śrut ołowiany kal. 5,5 mm
• waga: 850g
• długość lufy: 114mm
• długość całkowita: 235mm
• prędkość początkowa: 180 m/s
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question