• Kategorie
  • Przystawka szlifierska do Work Sharp Ken Onion Edition Mk2

Symbol: 009-076
Typ ostrzałki elektryczna
Materiał ścierny papier ścierny
Regulowany kąt ostrzenia tak
Zakres regulacji kąta ostrzenia [°] od 10 do 35
569.88
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 0
Paczkomaty InPost 0
Poczta Polska 14.99
Kurier Pocztex 2.0 17.99
Kurier GLS (Pobranie) 20
Kurier za granice 99
Dostępność Średnia dostępność
Zostaw telefon

Przystawka szlifierska do Work Sharp Ken Onion Edition Mk.2 to zmodernizowana wersja elektrycznej przystawki szlifującej Ken Onion Edition, która pozwala na kształtowanie, szlifowanie oraz polerowanie ostrza. Pasuje do ostrzałki elektrycznej Ken Onion Edition Mk. 2.

Generacja II przystawki szlifierskiej Work Sharp Ken Onion Edition została zaprojektowana za zapewnieniem użytkownikowi łatwiejszej i komfortowej pracy.

Zmiany w stosunku do generacji I:

  • Urządzenie wyposażone zostało w osłonę pasa szlifierskiego oraz gumowe nóżki zapewniające stabilność w trakcie pracy
  • Regulacja profilu szlifowania w 3 pozycjach bez użycia narzędzi
  • Możliwość ustawienia kąta w trakcie pracy za pomocą ergonomicznego pokrętła
  • Wygodne oznaczenie wybranego kąta skierowane do przodu
  • Płyta szlifierska i płyta dociskowa 90° umożliwiają szybkie ostrzenie grzbietów noży lub ponowne profilowanie ostrzy bez drgań
  • Montaż do ostrzałki Ken Onion Edition Mk.2 nie wymaga użycia narzędzi
  • Łatwa zmiana położenia centralnej rolki transportowej bez użycia narzędzi

Profesjonalna przystawka szlifierska Work Sharp w ofercie sklepu myśliwskiego Kolba

Przystawka cechuje się solidną polimerowo-metalową konstrukcją, odporną na przeciążenia powstające podczas szlifowania i modelowania ostrza. Przystawka łączy się z ostrzałką bez potrzeby stosowania narzędzi. Wymiana pasów ściernych to także prosta i szybka czynność, którą możemy wykonać samodzielnie.

Precyzyjny zakres regulacji w przystawce szlifierskiej Ken Onion Blade Grinding Attachment

W przystawce można stosować różnej gradacji pasy ścierne o rozmiarze 25,4 x 457 mm. Napięcie pasa jest kontrolowane poprzez system 4 rolek, regulowanych w zakresie od 10° do 35° (z dokładnością do 1°).

Prędkość pracy taśmy, w zależności od rodzaju wykonywanej czynności, możemy ustawić w zakresie 1200-2800 SFM (stopa kwadratowa na minutę). Położenie centralnej rolki transportowej można łatwo zmieniać bez użycia narzędzi, co umożliwia dostosowanie naprężenia (wysokości) pasa ściernego w zależności np. od rodzaju szlifu noża.

Przystawka szlifująca Work Sharp pozwala na precyzyjne wykonanie czynności oburącz oraz z pełną widoczność procesu, co pozwala na szybkie i łatwe do osiągnięcia rezultaty.

Przystawka Blade Grinding Attachment zwiększa wysoką już funkcjonalność ostrzałki Ken Onion Edition Mk.2, pozwalając dodatkowo na szlifowanie, zmianę profilu ostrza oraz polerowanie, bez konieczności zakupu dodatkowego, drogiego urządzenia.

Informacje o produkcie
Marka Work Sharp
Typ ostrzałki elektryczna
Producent Work Sharp, USA
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Ostatnio oglądane produkty
  • Inni Klienci kupili również