• Kategorie
  • Płytka montażowa 2BME Two Brothers Military Engineering 2BME018 Sig Sauer Legion / M18 / M19 (P320 z zdejmowaną szczerbiną) dla

Typ materiału aluminium 6061-T6
353.14
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 0
Paczkomaty InPost 0
Poczta Polska 14.99
Kurier Pocztex 2.0 17.99
Kurier GLS (Pobranie) 20
Kurier za granice 99
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Płytka montażowa 2BME018 umożliwia montaż kolimatora Aimpoint Acro na pistoletach Sig Sauer Legion / M18 / M19 oraz P320 ze zdejmowaną. szczerbiną.

Płytki do kolimatorów 2BME - w sklepie z bronią Kolba w Czeladzi

 

Podstawy są projektowane i wykonane przez polską firmę TBME (Two Brothers Military Engineering), która7 do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje wysokiej klasy obrabiarki CNC DMG-Mori. Płytki TBME są dedykowane do pistoletów fabrycznie (lub przez rusznikarza) przystosowanych do montażu kolimatorów bezpośrednio na zamku.

Podstawy wykonane są z aluminium lotniczego 7075-T6, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe oraz ekstremalnie lekkie (w zależności od modelu ok 8g.). Płytkę wykończono metodą twardego anodowania o specyfikacji wojskowej (MIL-SPEC), dzikei czemu jej powierzchnia ma zwiększoną odporność na zarysowania i wytarcie. Anodowanie to proces, który utwardza powierzchnię aluminium oraz chroni przed utlenianiem. Płytki montażowe TBME wyróżnia nie tylko trwałe wykończenie i idealne dopasowanie do broni, ale również możliwość niezwykle niskiego osadzenia kolimatora na broni. Dzięki zastosowaniu sond pomiarowych płytki są idealnie wymiarowane i dopasowywane do fabrycznego frezu broni. Aby zapewnić stabilny i niezawodny montaż kolimatora, w płytce zastosowano system stalowych wymiennych wkładek „Quad Lock”, które umożliwiły wykorzystanie śrub z mocnym, wielozwojnym gwintem (z wyłączeniem modeli mocowanych na tzw. jaskółczy ogon). W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu kolimatora na broni: najmocniejsze na rynku 4 śruby montażowe torx klasy A4 ze stali nierdzewnej, tubka kleju do gwintów, oraz instrukcja montażu.

Do montażu płytki i kolimatora zaleca się stosowanie kleju do gwintów o średniej mocy (w zestawie) oraz używania klucza dynamometrycznego z nastawą 1,2 nm. Przed ostatecznym montażem warto zamocować kompletną płytkę (z gwintowanymi wkładkami) i kolimator bez użycia kleju. Dzięki takiej weryfikacji mamy pewność, że płytka jest odpowiednio dopasowana do kolimatora i broni.

Płytka TBME 2BME018 przeznaczona jest do montażu kolimatora Aimpoint Acro na pistoletach Sig Sauer Legion / M18 / M19 oraz P320 z zdejmowaną. szczerbiną.

Informacje o produkcie
Marka 2BME Two Brothers Military Engineering
Typ materiału aluminium 6061-T6
Producent 2BME Two Brothers Military Engineering, Polska
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Ostatnio oglądane produkty
  • Inni Klienci kupili również