• Categories
  • Nóż składany Benchmade 535BK-4 Bugout

The Symbol: 136-618
1136.63
piece To the repository
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price Shortage
Availability Mało

Phone Order: 882 935 947

Leave your phone

Benchmade 535BK-4 Bugout to ultralekki nóż edc w wersji luksusowej, w której zastosowano super stal M390, okładziny z aluminium lotniczego oraz dodatki o czerwonym wykończeniu.

Cechy noża składanego Benchmade 535BK-4 Bugout:

  • Ostrze ze stali premium: Głownia o profilu Drop Point wykonana z luksusowej stali nierdzewnej M390, uznawanej za jedną z najlepszych stali nożowych na świecie. Twardość 59–61 HRC zapewnia doskonałą retencję ostrości, wysoką odporność na ścieranie oraz korozję. Ostrzenie wymaga użycia ostrzałki diamentowej dla maksymalnej efektywności.
  • Szybkie i wygodne otwieranie: Obustronny kołek z anodowanego aluminium umożliwia wygodne otwieranie noża jedną ręką, zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych użytkowników.
  • Niezawodny mechanizm blokady: Mechanizm Axis-Lock, ceniony za trwałość, odporność na zabrudzenia i łatwość użytkowania, zapewnia bezpieczeństwo pracy w każdej sytuacji.
  • Lekka i trwała rękojeść: Okładziny wykonane z aluminium lotniczego zapewniają niezwykłą wytrzymałość i lekkość – nóż waży jedynie 71 g. Promieniste frezy na rękojeści poprawiają ergonomię, zapewniając pewny i wygodny chwyt. Otwór w rękojeści pozwala na mocowanie linki lub paracordu, zwiększając funkcjonalność.
  • Dyskretne przenoszenie: Kompaktowy, przekładany klips umożliwia wygodne i dyskretne noszenie noża w kieszeni, dostosowany do użytkowników prawo- i leworęcznych.
  • Stylowe wykończenie: Anodowane na czerwono detale, takie jak wkładka dystansowa i obustronny kołek, dodają nożowi nowoczesnego i eleganckiego wyglądu.

M390 - królowa stali nożowych w folderze Benchmade Bugout

W nożu zastosowano głownię o użytkowym profilu drop-point, wykonaną ze stalo M390, uznawaną za najlepszą stal na świecie stosowaną w fabrycznych nożach  Tę super stal poddaje się hartowaniu do twardości59-61 HRC. M390 to luksusowa stal nierdzewna o bardzo dużej zawartości wanadu i węgla, które powodują, że ostrze niezwykle ma doskonałą retencję, jest bardzo odporne na ścieranie i korozję. Wybierając nóż z twardej stali, należy zaopatrzyć się w ostrzałkę diamentową, ponieważ ostrzenie z wykorzystaniem standardowej osełki ceramicznej może być bardzo pracochłonne i nieefektywne.

Szybkie i wygodne rozkładanie noża EDC Benchmade

Ostrze można wygodnie rozłożyć jedną ręką, dzięki zastosowaniu obustronnego kołka (z anodowanego aluminium), umożliwiając tym samym komfortową obsługę noża osobom prawo i leworęcznym.

Niezawodne blokada w nożach składanych Benchmade

Blokada głowni to oczywiścieAxis Lock, flagowy mechanizm marki Benchmade, ceniony za ogromną odporność na obciążenia, niewrażliwość na zabrudzenie oraz łatwość użytkowania.

Lekkie i eleganckie okładziny

Benchmade 535BK-4 Bugout ma okładziny z lekkiego i wytrzymałego aluminium lotniczego, które poza efektownym wyglądem, zapewnia minimalnyciężar noża — zaledwie 71 g. Okładziny mają promieniste frezy, które zapewniają pewny i wygodny chwyt noża. Kompaktowy klips z opcją przełożenia (lewa/prawa), umożliwia przenoszenie noża w kieszeni w bardzo dyskretny, nie rzucając się w oczy sposób. W rękojeści znajduje się również otwór umożliwiający mocowanie linki lub oplotu z paracordu.

Stylowe dodatki

Elementami, które przyciągają uwagę każdego miłośnika noży, są drobne elementy konstrukcji anodowane na kolor czerwony (aluminiowa wkładka dystansowa oraz obustronny kołek). Benchmade 535BK-4 Bugout to ultra lekki i wspaniale wykonany nóż, stworzony w celu zapewnienia najwyższej wygody i funkcjonalności. Polecamy każdemu miłośnikowi filozofii EDC!

Informacje o produkcie
Marka Benchmade
Blokada ostrza Axis lock
Profil głowni Drop Point
Twardość stali [HRC] 59-61
Typ noża składany
Typ otwierania kołek pod kciuk
Typ stali nierdzewna - M390
Klips do noszenia jest
Materiał rękojeści aluminium
Odporność na korozję wysoka
Typ szlifu płaski
Zastosowanie (przeznaczenie) EDC
Okres gwarancyjny Dożywotnia gwarancja producenta
Producent Benchmade, USA
Typ noża:
składany
Okres gwarancyjny:
Dożywotnia gwarancja producenta
Odporność na korozję:
wysoka
Typ stali:
nierdzewna - M390
Materiał rękojeści:
aluminium
Klips do noszenia:
jest
Zastosowanie (przeznaczenie):
EDC
Profil głowni:
Drop Point
Typ szlifu:
płaski
Twardość stali [HRC]:
59-61
Typ otwierania:
kołek pod kciuk
Blokada ostrza:
Axis lock
Długość całkowita [mm]:
189
Masa [g]:
71
Długość po złożeniu [mm]:
107
Grubość głowni [mm]:
2,3
Długość głowni [mm]:
82
Typ krawędzi tnącej:
Gładka
Kolor rękojeści:
szary
Karbowanie grzbietu głowni (jimping):
brak
Otwór na linkę/paracord:
jest
Grubość rękojeści [mm]:
10
Wykończenie głowni:
Cerakote®
Wykończenie klipsa:
oksyda
Możliwość przełożenia klipsa:
jest / lewo-prawo
Retencja ostrości:
wysoka
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products
  • Other Customers also purchased