• Categories
  • Książka „Garnek rzymski. 80 zdrowych i pysznych przepisów" Hangel Ewa

The Symbol: 545-001
The product is not available
43.63
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price Shortage
Availability Brak towaru
Leave your phone

„Garnek rzymski. 80 zdrowych i pysznych przepisów" to druga książka autorstwa Ewy Hangel, która ponownie dzieli się swoją pasją do gotowania, tym razem łącząc polskie tradycje z węgierskimi przyprawami.

W książce znajdziemy 80 przepisów zebranych przez 17 kobiet mieszkających w różnych częściach świata. Pomimo odmienności prezentowanych kuchni, łączy je zamiłowanie do dobrego smaku oraz prostota. Głównym bohaterem książki jest oczywiście gliniany garnek rzymski, w którym można piec w zdrowy, pozbawiony tłuszczu sposób, a przygotowane dania są pełne niesamowitego smaki i aromatu.

Garnek rzymski, w odróżnieniu od tradycyjnego kociołka ogrodowego pozwala także na biesiadowanie z najbliższymi przez cały rok. Świetnie sprawdzi się jednakowo do mięs, ryb, dań jednogarnkowych oraz warzyw. Treść książki wzbogacają jednobarwne ilustracje w stylu vintage. Książka oferuje kilkadziesiąt doskonałych przepisów, przygotowanych metodą wolnego pieczenia w glinianym garnku, który jak żaden inny potrafi wydobyć smak i aromat potrawy.

Informacje o produkcie
Marka Wydawnictwo Studio Emka
Język oryginału polski
Typ oprawy oprawa twarda
Wydawnictwo Wydawnictwo Studio EMKA
Producent Wydawnictwo Studio Emka, Polska
Autor:
Hangel Ewa
Ilość stron:
144
Język oryginału:
polski
Szerokość całkowita [mm]:
150
Typ oprawy:
oprawa twarda
Tytuł:
Garnek rzymski. 80 zdrowych i pysznych przepisów
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Studio EMKA
Wysokość całkowita [mm]:
225
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Similar products
  • Recently viewed products
  • Other Customers also purchased