INFOLINIA: 882 935 947

Wiatrówki bez zezwolenia

Zakup i posiadanie wiatrówki.

Wszystkie wiatrówki, które można kupić w naszym sklepie internetowymDOSTĘPNE SĄ BEZ ZEZWOLENIA. Wiatrówki te mają energię kinetyczną wystrzelonego pociskuponiżej 17 dżuli (<17 J) i zgodnie z polskim prawem można je nabywać i posiadać bez konieczności uzyskania zezwolenia i rejestracji.

Aby je kupić, wystarczy byćosobą pełnoletnią. W związku z tym przy zakupie będziemy jedynie dodatkowo potrzebowali Twojego numeru PESEL (weryfikacja wieku) - podaj go proszę w formularzu zamówienia lub telefonicznie konsultantowi.

Wraz z towarem otrzymujesz od nas fakturę, która zaświadcza, żewiatrówka ma energię poniżej 17 dżuli.

Ustawa z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji to podstawa prawna, która potwierdza, że na wiatrówki o energii poniżej 17J nie jest wymagane zezwolenie.

Posiadanie wiatrówki nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami prawnymi, o ile nie będziemy używali jej w niedozwolonym celu.

Zalecamy jednak rozsądek w transportowaniu wiatrówek i wyborze miejsc do strzelania. Warto wziąć pod uwagę, iż nie każdy z przychylnością odnosi się do tego hobby i nasz widok może wzbudzać u niektórych niepokój i zdenerwowanie.

UWAGA! W różnych krajach mogą być różnorakie obostrzenia prawne dotyczące posiadania, użytkowania i zakupu produktów jak np. wiatrówki czy AirSoftGuns.Jeśli zamawiasz z zagranicy lub podróżujesz z zakupionym u nas towarem, spoczywa  na Tobie obowiązek znajomości lokalnego prawa i jego przestrzegania.

Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie