INFOLINIA: 882 935 947

Wysyłka i płatności

Sposób płatności


Za pobraniem
Zapłacisz przy odbiorze kurierowi, listonoszowi lub w urzędzie pocztowym. Wybierając formę płatności za pobraniem możesz również zdecydować się na dostawę przesyłką kurierską. Zapłacisz kurierowi przy odbiorze paczki. 
Blue Media (karta kredytowa)
To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie kartą kredytową Visa, MasterCard, American Express, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron; oraz szybkim przelewem z większości polskich banków. 
Zakup ratalny
W naszym sklepie możliwy jest zakup towarów w systemie ratalnym Santander RATY. Minimalna kwota kredytu to 300 zł.

Rodzaj dostawy


image

image

Towary zamówione w sklepie internetowym menua.pl dostarczamy na teren całej Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera GLS. Na czas, po jakim zamówione produkty trafiają do rąk osoby zamawiającej, składa się czas realizacji zamówienia oraz czas, jaki jest potrzebny Poczcie Polskiej / kurierowi na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Kupującego adres, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia w menua.pl + czas dostawy

imagePaczki pakujemy tak szybko jak to tylko możliwe, abyś jak najszybciej otrzymał upragnione produkty. Średni czas dostawy to jeden-dwa dni robocze do większości miejsc w Polsce (do małych i bardzo oddalonych miejscowościach czasami dwa–trzy dni robocze).

imageCeny dotyczą zamówień realizowanych na terenie Polski, Podane koszty dotyczą wysyłki nieprzekraczającej 31,5 kg, której obwód w połączeniu z najdłuższym bokiem nie może przekraczać 3 metrów.

 

Wysyłka za granicę

Realizujemy zamówienia z wysyłką za granicę do krajów europejskich.

UWAGA! W różnych krajach mogą być różne obostrzenia prawne dotyczące posiadania, użytkowania i zakupu różnych produktów jak np. wiatrówki czy air soft guns.

Jeśli zamówiony przez Ciebie towar ma być dostarczony za granicę lub podróżujesz z zakupionym u nas towarem poza granicami Polski,

na Tobie spoczywa obowiązek znajomości lokalnego prawa i jego przestrzegania.

Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie