• Wiatrówka - rewolwer Crosman Vigilante 4,5 mm

The Symbol: CCP8B2

Jedna z najpopularniejszych wiatrówek napędzanych sprężonym dwutlenkiem węgla, z gwintowaną lufą oraz pojemnym magazynkiem w odsłonie nowoczesnego designu - rewolweru przyszłości, broni którą posługiwać się będą Ostatni Ludzie - ocaleni po Zagładzie.

Kaliber wiatrówki
4,46 mm BBs
Rodzaj śrutu Kuliste stalowe
Tryb strzelania Wielostrzałowe
The product is not available
229.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Jedna z najpopularniejszych wiatrówek napędzanych sprężonym dwutlenkiem węgla, z gwintowaną lufą oraz pojemnym magazynkiem w odsłonie nowoczesnego designu - rewolweru przyszłości, broni którą posługiwać się będą Ostatni Ludzie - ocaleni po Zagładzie.

Zasilany jest umieszczanym w chwycie nabojem CO2 12 g, który wystarcza na około 60 strzałów. W celu zmiany naboju wystarczy zdjąć lewą okładzinę. Rękojeść, wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, jest specjalnie profilowana, dzięki czemu dobrze leży w dłoni.

Magazynek rewolwerowy mieści 10 śrucin, których ani kształt ani masa nie mają wpływu na pracę mechanizmu. W przegrodach mieści się śrut grzybkowy 4,5 mm (tzw. Diabolo), zastosowanie znajdzie również śrut pełnokalibrowy okrągły 4,5 mm. Używanie śrutu stalowego okrągłego 4,46 mm (tzw. BB) wymaga posłużenia się innym magazynkiem (w komplecie - mieści 6 śrucin).

Wymiana lub ładowanie magazynka wymaga złamania lufy - przycisk znajdujący się z wierzchu rewolweru nad magazynkiem odblokowuje lufę, a po jej złamaniu wystarczy zdjąć magazynek z trzpienia będącego jednocześnie osią obrotu magazynka.

Mechanizm spustowy działa w trybie SA/DA (Single Action lub Double Action) - ruchomy kurek zwiększa realizm i przyjemność ze strzelania: 
- w trybie SA po ręcznym napięciu kurka spust pracuje na krótkiej drodze i jest dość lekki
- w trybie DA kurek zostaje napięty w pierwszej fazie ruchu języka spustowego, by zostać zwolniony po przełamaniu wyraźnego oporu.

Bezpieczeństwo zapewnia bardzo prosta blokada uniemożliwiająca zbicie zaworu gazu przez kurek.

Przyrządy celownicze to stała muszka oraz regulowana w poziomie szczerbinka. Szyna 11 mm na lufie umożliwia zamocowanie niewielkiego i lekkiego celownika optycznego lub kolimatorowego. Na końcu lufy, na wysokości muszki, od spodu znajduje się szyna akcesoryjna STANAG 2324(znana także jako Weaver lub picatinny) pozwalająca stosować laserowe wskaźniki celu lub oświetlenie taktyczne.

Wiatrówka objęta jest 12-miesięczną gwarancją.

W skład zestawu wchodzi:

  • Wiatrówka - rewolwer Crosman Vigilante 4,5 mm 
  • opakowanie śrutu
  • naboj CO2
  • zestaw tarcz
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • karta gwarancyjnaDane techniczne:
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: Diabolo, BB
Tryb pracy: SA/DA 
Prędkość początkowa: 140 m/s
Energia kinetyczna: poniżej 17 J.
Długość lufy: 6 cali (152 mm)
Waga: 0,91 kg
Długość całkowita: 289 mm
Producent: Crosman, USA

UWAGA: Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na posiadanie wiatrówki o mocy poniżej 17 Jouli nie jest wymagane pozwolenie.

StylistykaFuturystycznaMateriał osadyTworzywo sztuczneKlasa celnościRekreacyjnaOdrzutBrakKaliber4.5  mmRodzaj śrutuDiabolo i BB (okrągły)Energia początkowaPoniżej 17JPrędkość początkowa140  m/sNapędCO2 12gIlość strzałów z jednostki zasilania60MagazynekTakPojemność magazynka10 diabolo lub 6 BB (4,46)Przeładowanie śrutuAutomatycznePrzyrządy celownicze stałeTakMożliwość montażu celownika optycznegoTakDługość całkowita289  mmWaga0.91  kgCechy dodatkoweBestseller w nowej stylistyce, spust SA/DA, szyny montazowe 11 mm oraz STANAG 2324.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question