• Wiatrówka - Karabinek HATSAN VORTEX 155 STG SAS Quattro

Hatsan 155 STG topowy model tłokowego karabinu z dolnym naciągiem. Zastosowana konstrukcja napinania sprężyny oraz nieruchoma lufa szczególnie polecana jest dla osób poszukujących trwałej, silnej oraz celnej wiatrówki. Ta nowoczesna wiatrówka o sprawdzonej konstrukcji z wydłużoną i poszerzoną komorą sprężania szczególnie polecana jest miłośnikom wszelkiego rodzaju modyfikacji.

Kaliber wiatrówki
Tryb strzelania Jednostrzałowe
Brak towaru
1450.00
Oblicz ratę
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier(Pobranie) 20
Kurier za granice 99
Dostępność Brak towaru

Hatsan 155 Torpedo STG SportVortex to nowoczesna wiatrówka tłokowa z wydłużoną i poszerzoną komorą sprężania wyposażona w rewolucyjny system sprężyny gazowejVortex Gas Piston. Model ten jest szczególnie polecany dla miłośników wszelkiego rodzaju modyfikacji.

Najważniejsze zalety sprężyny gazowej:

- wyższa kultura pracy i krótszy cykl strzału
- cichsza praca wiatrówki
- mniejszy odrzut
- większa powtarzalność każdego strzału
- brak zużycia sprężyny gazowej podczas całego okresu eksploatacji.
- możliwość płynnej zmiany energii za pomocą pompki Hatsan


Sprężyna gazowa dzięki zdecydowanie szybszemu cyklowi strzału poprawia celność wiatrówki przy dużo większej prędkości wylotowej oraz uzyskuje większą energię śrucin również na dużych odległościach.


Zastosowany system sprężyny gazowejVortex Gas Piston daje również możliwość płynnego tuningu wiatrówki. Sprężynę gazową zaopatrzono w otwór umożliwiający dopompowanie sprężyny w zakresie od15,5J do maksymalnej energii możliwej do uzyskania za pomocą klasycznej sprężyny metalowej w wybranym modelu wiatrówki sprężynowej (max 150 bar).
Pompka umożliwiająca zmianę energii znajduje się również w naszej ofercie.

Szczegółowy opis systemuVortex Gas Piston na dole.

Osada - ergonomiczna wykonana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Ryflowanie na chwycie pistoletowym oraz w środkowej części łoża zapewnia pewność chwytu oraz spełnia funkcje ozdobne. Na kolbie znajduje się wyprofilowana poduszka policzkowa typumontecarlo ułatwiająca złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych. Wentylowana gumowa stopkaTrioPad (trzy rodzaje wymiennych stopek) na końcu kolby umożliwia regulację jej długości oraz absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale.

Szyna montażowa - wiatrówka posiada szynę montażową11 mm pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Dodatkowo szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.

Automatyczny bezpiecznik - umieszczony w tylnej części cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Każdorazowe naciągnięcie sprężyny wiatrówki powoduje automatyczne jego zadziałanie.


Bezpieczeństwo - wiatrówka Hatsan 155 Torpedo STG Vortex zawiera wiele unikalnych rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania:

SaS™ (Shock Absorber System) - system absorpcji wstrząsów, osłabia odrzut jaki powstaje podczas wystrzału w karabinach sprężynowych. SaS™ wydłuża trwałość wiatrówki oraz redukuje niekorzystne działanie na zamontowany celownik optyczny.

Quattro Trigger- dwustopniowy regulowany mechanizm spustowy (regulacja siły nacisku jak i długości spustu). Umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika poprawiając tym samym celność jak i łatwość oddania strzału.

Anti Bear-Trap Safety - zabezpieczenie przed przedwczesnym zwolnieniem sprężyny podczas jej naciągania, chroniąc tym samym przed ewentualnymi urazami dłoni lub palców.

TruGlo - światłowodowe przyrządy celownicze z kontrastowymi kolorami włókien szklanych pozwalają na precyzyjne oddanie strzału również przy słabym oświetleniu. Muszka - czerwona, szczerbinka - zielona posiada możliwość regulacji w pionie jak i poziomie.


Vortex Gas Piston - opatentowana nowatorska technologia sprężyny gazowej opracowana i wyprodukowana przez firmęHatsan Arms Company.

Sprężyny gazowe Hatsan Vortex Gas Piston wykorzystują do napędu sprężone powietrze. Po każdym naładowaniu wiatrówki powietrze spręża się na nowo i wiatrówka jest gotowa do strzału.

Gama sprężyn gazowychVortex? Gas Piston dedykowana jest do większości oferowanych przez firmę Hatsan modeli wiatrówek sprężynowych zarówno łamanych jak i z dolnym naciągiem.

Modele wiatrówek wyposażone w standardzie w sprężynę gazową noszą dodatkowe oznaczenie nazwą Vortex.


Innowacyjność technologiiVortex Gas Piston umożliwia wymianę klasycznej sprężyny metalowej na sprężynę gazowąVortex Gas Piston w większości wcześniej zakupionych wiatrówek sprężynowych firmy Hatsan (modele z systemem Quattro Trigger oraz Striker oprócz modeli 33 i 35).

Możliwość płynnego tuningu za pomocą sprężyny gazowejVortex Gas Piston. Sprężyny gazowe zaopatrzono w otwór umożliwiający za pomocą pompki do wiatrówek PCP dopompowanie sprężyny w zakresie od 15,5J do maksymalnej energii możliwej do uzyskania za pomocą klasycznej sprężyny metalowej w wybranym modelu wiatrówki sprężynowej (max 150 bar).

 

 

W skład zestawu wchodzi:

  • opakowanie śrutu
  • zestaw tarcz
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • karta gwarancyjna
 

 

Model: 155 STG 
Lufa: Gwintowana
Naciąg: dolny naciąg
Kaliber                  (mm / in): 4.5 albo 5,5 albo 6,35
Maks. prędk. pocz. (m/s / fps): 380 / 1250
Energia kinetyczna: do 17J
Długość całkowita (mm / in): 1210 / 47.6
Długość lufy         (mm / in): 430 / 17.0
Waga                    ( g / lb.): 4800 / 11.0
Osada: turecki orzech z baką typu Montecarlo, gumowa stopka TrioPad®
Spust: Quattro Trigger: dwustopniowy regulowany mechanizm spustowy
SAS: System absorbcji wstrząsów
Anti bear-trap Safety: Zabezpieczenie przedwczesnemu zwolnieniu sprężyny podczas naciągania
Bezpiecznik: Bezpiecznik automatyczno & manualny
Przyrządy celownicze: Regulowane światłowodowe Tru-Glo
Producent: Hatsan Arms Company, Turcja
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie