• Wiatrówka Hatsan 125 R -LUNETA 3-9x40

The Symbol: H125R45

Najnowsza wiatrówka firmy Hatsan. Najszybsza i najmocniejsza wiatrówka na rynku, dostępna bez pozwolenia. Model klasycznie łamanej wiatrówki, kaliber 5,5 mm, cechujący się najwyższą jakością wykonania. Wiatrówkę wyposażono w blokadę niekontrolowanego wystrzału co gwarantuje bezpieczeństwo. Naciągnięcie wiatrówki powoduje automatyczne wysunięcie metalowego kurka umieszczonego w tylnej części cylindra. Oddać strzał można dopiero w momencie, gdy kciukiem wsuniemy kurek z powrotem

Tryb strzelania Jednostrzałowe
The product is not available
999.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Najnowsza wiatrówka firmy Hatsan.

Najszybsza i najmocniejsza wiatrówka na rynku, dostępna bez pozwolenia. Model klasycznie łamanej wiatrówki, kaliber 5,5 mm, cechujący się najwyższą jakością wykonania. Wiatrówkę wyposażono w blokadę niekontrolowanego wystrzału co gwarantuje bezpieczeństwo. Naciągnięcie wiatrówki powoduje automatyczne wysunięcie metalowego kurka umieszczonego w tylnej części cylindra. Oddać strzał można dopiero w momencie, gdy kciukiem wsuniemy kurek z powrotem. Proste rozwiązanie, które zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Przyrządy celownicze cechuje uniwersalność i dokładność. Szczerbinka regulowana jest we wszystkich płaszczyznach. Wiatrówka ta wyposażona została w nowoczesny system światłowodów TRUGLO umieszczonych w przyrządach celowniczych. System ten bardziej skupia oko na celu i pozwala na precyzyjne strzelanie nawet w szarówce oraz ludziom z wadą wzroku

Hatsan 125 R to nowoczesna wiatrówka tłokowa zwydłużoną i poszerzoną komorą sprężania o sprawdzonej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania. Model ten jest szczególnie polecany dla miłośników wszelkiego rodzaju modyfikacji.

Ryflowanie na chwycie pistoletowym oraz w środkowej części łoża zapewnia pewność chwytu oraz spełnia funkcje ozdobne. Na kolbie znajduję się wyprofilowana poduszka policzkowa typu montecarlo ułatwiająca złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych.Wentylowana gumowa stopka TrioPad® (trzy rodzaje wymiennych stopek)na końcu kolby umożliwia regulację jej długości oraz absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale.

Szyna montażowa - wiatrówka posiada szynę montażową 11 mm pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Dodatkowo szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.  

Automatyczny bezpiecznik - umieszczony w tylnej części cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Każdorazowe naciągnięcie sprężyny wiatrówki powoduje automatyczne jego zadziałanie.  


Bezpieczeństwo
- wiatrówka Hatsan 125 STGzawiera wiele unikalnych rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania:

SaS™ (Shock Absorber System)  - system absorbcji wstrząsów, osłabia odrzut jaki powstaje podczas wystrzału w karabinach sprężynowych. SaS™wydłuża trwałość wiatrówki oraz redukuje niekorzystne działanie na zamontowany celownik optyczny.         

Quattro Trigger - dwustopniowy regulowany mechanizm spustowy (regulacja siły nacisku jak i długości spustu). Umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika poprawiając tym samym celność jak i łatwość oddania strzału. 

Anti Bear-Trap Safety - zabezpieczenie przed przedwczesnym zwolnieniem sprężyny podczas jej naciągania, chroniąc tym samym przed ewentualnymi urazami dłoni lub palców.

TruGloświatłowodowe przyrządy celownicze z kontrastowymi kolorami włókien szklanych pozwalają na precyzyjne oddanie strzału również przy słabym oświetleniu. Muszka - czerwonaszczerbinka - zielona posiada możliwość regulacji w pionie jak i poziomie.
W skład zestawu wchodzi: Wiatrówka - Karabinek Hatsan 125 R z lunetą 3-9x40 opakowanie śrutu zestaw tarcz
instrukcja obsługi w języku polskim karta gwarancyjna
Dane techniczne:
Model: 125 R 
Lufa: Gwintowana
Naciąg: Sprężyna metalowa | lufa łamana
Kaliber                  (mm / in): 4,5 albo 5.5 albo 6,35.
Maks. prędk. pocz. (m/s / fps): 380 / 1250
Energia kinetyczna: do 17J
Długość całkowita (mm / in): 1205 / 47.4
Długość lufy         (mm / in): 500 / 19.6
Waga                    ( g / lb.): 4100 / 9.0
Osada: Polimerowa kolba TH (thumhole)) z baką typu Montecarlo, gumowa stopka TrioPad®
Spust: Quattro Trigger: dwustopniowy regulowany mechanizm spustowy
SAS: System absorbcji wstrząsów
Anti bear-trap Safety: Zabezpieczenie przedwczesnemu zwolnieniu sprężyny podczas naciągania
Bezpiecznik: Bezpiecznik automatyczno & manualny
Przyrządy celownicze: Regulowane światłowodowe Tru-Glo
Producent: Hatsan Arms Company, Turcja
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question