• Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P1911 4,5 mm

The Symbol: 288710

Wykonana w całości z metalu, ciężka replika wojskowego Colta 1911. Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB (4,46 mm). Napęd stanowi 12-gramowy nabój CO2 umieszczany w magazynku mieszczącym 18 śrucin. Pistolet działa - podobnie jak w modelu na ostrą amuni

Kaliber wiatrówki
4,46 mm BBs
Blow-back ruchomy zamek Tak
Rodzaj śrutu Kuliste stalowe
Tryb strzelania Wielostrzałowe
The product is not available
629.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Wykonana w całości z metalu, ciężka replika wojskowego Colta 1911. Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB (4,46 mm). Napęd stanowi 12-gramowy nabój CO2 umieszczany w magazynku mieszczącym 18 śrucin. Pistolet działa - podobnie jak w modelu na ostrą amunicję - zarówno wsystemie SA (Single Action) jak i DA (Double Action). Pistolet na korpusie posiada oryginalne oznaczenia Swiss Arms, szwajcarskiej firmy zajmującej się produkcją broni strzeleckiej. 
Mechanizm spustowy jest blokowany - jak w oryginale - obustronną skrzydełkową blokadą spustu, który nie może zostać ściągnięty bez dociśnięcia bezpiecznika chwytowego, co jest możliwe tylko w przypadku prawidłowego ułożenia pistoletu w dłoni. Zgodnie ze standardem ustanowionym po wprowadzeniu wersji M1911A1 ostroga bezpiecznika chwytowego jest wydłużona ichroni wierzch dłoni przed uderzeniem zamka podczas jego ruchu do tyłu.
Każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu, który napina kurek, a ruch powrotny do przodu wprowadza śrut do lufy, skąd z prędkością 98 m/s zostanie on wystrzelony po ściągnięciu języka spustowego. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka. 

Na chwycie, w miejscach styku z dłońmi, naniesiono antypoślizgową fakturę - zabezpieczającą przed ślizganiem się pistoletu w dłoniach i zwiększającą kontrolę na pistoletem. Dzięki wbudowanemusystemowi spin up, który podkręca wystrzeliwany śrut, celność pistoletu została zdecydowanie poprawiona. U dołu rękojeści znajduje się otwór umożliwiający zamocowanie pistoletu do taktycznej smyczy zabezpieczającej pistolet przed zgubieniem.
Przyrządy celownicze wiatrówki CyberGun Swiss Arms P1911 to stała muszka i szczerbinka.
Wiatrówka objęta jest 12-miesięczną gwarancją.W skład zestawu wchodzi:Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P1911 4,5 mm opakowanie śrutunaboj CO2zestaw tarcz
instrukcja obsługi w języku polskimkarta gwarancyjna

Dane techniczne:
Kaliber: 4,5 mm
Napęd: 12 g nabój CO2
Materiał wykonania: metal
Długość całkowita: 218 mm
Pojemność magazynka: 18 kulek
Prędkość początkowa kulki: 98 m/s
Waga: 898 g
Producent: CyberGun, Francja
StylistykaReplikaMateriał osadyMetalKlasa celnościRekreacyjnaOdrzutUmiarkowanyKaliber4.5  mmRodzaj śrutuBB (okrągły)Energia początkowaPoniżej 17JPrędkość początkowa98  m/sNapędCO2 12gIlość strzałów z jednostki zasilania60MagazynekTakPojemność magazynka18Przeładowanie śrutuAutomatycznePrzyrządy celownicze stałeTakMożliwość montażu celownika optycznegoNieDługość całkowita218  mmWaga0.898  kgCechy dodatkoweSystem Spin-Up poprawiający celność wiatrówki.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question