• Wiatrówka Crosman Bug Out 5,5 mm - zestaw

Doomsday Crosman Bug Out Kit, to niesamowity zestaw pistoletowej wiatrówki i przyborów dla każdego fana post-apokaliptycznych klimatów. W zestawie znajduje się pistolet typu PCA- Backpacker, plecak, w którym mieszczą się wszystkie elementy zestawu, bidon,

Lack of goods
389.00
Oblicz ratę
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping price 49
Overseas courier 49
Availability Brak towaru

Doomsday Crosman Bug Out Kit, to niesamowity zestaw pistoletowej wiatrówki i przyborów dla każdego fana post-apokaliptycznych klimatów. W zestawie znajduje się pistolet typu PCA-Backpacker, plecak, w którym mieszczą się wszystkie elementy zestawu, bidon, podręczna apteczka z zapasem bandaży i gaz, tarcze do strzelania, paczka śrutu do pistoletu oraz instrukcja obsługi.

Backpacker- pistolet wiatrówkowy napędzany za pomocą sprężonego powietrza z lufą gwintowaną 5,5mm, należy do wiatrówek PCA (ang. precharged air - wykorzystujących przedwstępne sprężanie powietrza). Zaleca się pompowanie tego modelu nie mniej niż 3 razy nie więcej niż 12 by nadać śrutowi odpowiednią prędkość i moc. Wykonany z metalu i wytrzymałego tworzywa. Przedni chwyt/rączka pompki, celowniki mechaniczne oraz kolba są wykonane z tworzywa. Metalowe są lufa, szkielet pistoletu, zamek oraz inne drobne elementy. Warto podkreślić, że kolba jest łatwa w zakładaniu/demontażu, wystarczy mocno nasunąć ją na szkielet rękojeści do kliknięcia pinu, podobnie odbywa się jej demontaż poprzez wciśniecie pinu i jej wyciągnięcie. Backpacker'a charakteryzuje wysoka celność i łatwość obsługi.

Plecak- jest bardzo pojemny, w kolorze czarnym z regulowanymi ramiączkami. Posiada jedną główną komorę zapinaną na zamek błyskawiczny, otwartą kieszeń na bidon oraz zamykaną na zamek błyskawiczny kieszonkę na śrut. Wszystkie elementy zestawu bez trudu mieszczą się w środku i dodatkowo zostaje jeszcze trochę miejsca na inne niezbędne do przeżycia rzeczy.

Zestaw zawiera:
-pistolet Backpacker
-plecak
-bidon
-paczka śrutu
-apteczka w kolorze zielonym
-papierowe tarcze

Uwaga: by zachować sprawność pistoletu należy po każdym strzelaniu wykonać od 1 do 2 pompowań by zabezpieczyć uszczelki.

Dane techniczne:

Kaliber: 5,5 mm
Materiał: metal i tworzywo
Lufa: gwintowana
Prędkość wylotowa: 180 m/s
Długość lufy: 304 mm
Długość Całkowita: 711 mm
Waga: 1,25 kg
Producent: Crosman, USA

Stylistyka Futurystyczna
Materiał osady Tworzywo sztuczne
Klasa celności Rekreacyjna
Odrzut Umiarkowany
Kaliber 5.5  mm
Rodzaj śrutu Diabolo
Energia początkowa Poniżej 17J
Prędkość początkowa 180  m/s
Napęd PCA
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Magazynek Nie
Pojemność magazynka 1
Przeładowanie śrutu Ręczne
Przyrządy celownicze stałe Tak
Możliwość montażu celownika optycznego Nie
Długość całkowita 711  mm
Waga 1.25  kg
Cechy dodatkowe Zestaw wiatrówki z przyborami do surviwalu


There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question