• Wiatrówka Crosman-Benjamin Trail NP2 4,5 mm z lune

Symbol: 6-BTN217WX

Klasycznie łamana wiatrówka z systemem Nitro Piston 2 - opatentowany napęd tłoka gazowego napędzany sprężonym azotem gwarantuje płynną pracę podczas napinania, jak i strzału. Cykl strzału jest znacznie krótszy, wytwarza jeszcze mniej drgań, a prędkość początkowa śrutu pozostaje niezmienna przez ponad 25 000 strzałów.

Brak towaru
1099.00
Oblicz ratę
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena dostawy 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier(Pobranie) 20
Kurier za granice 49
Dostępność Brak towaru

Egzemplarz powystawowy,możliwe są drobne  rysy .

Klasycznie łamana wiatrówka z systemem Nitro Piston 2 - opatentowany napęd tłoka gazowego napędzany sprężonym azotem gwarantuje płynną pracę podczas napinania, jak i strzału. Cykl strzału jest znacznie krótszy, wytwarza jeszcze mniej drgań, a prędkość początkowa śrutu pozostaje niezmienna przez ponad 25 000 strzałów.

W odróżnieniu od sprężyn mechanicznych tłoki gazowe nie powodują takiego hałasu, zmniejszając jego poziom o 70%. Ponadto dzięki systemowi Nitro Piston 2, napinanie sprężyny jest łatwiejsze i wymaga znacznie mniejszego nakładu sił w porównaniu do wiatrówek ze sprężyną mechaniczną.

Odczuwalnym efektem powyższego jest przewidywalność odrzutu, jego mniejszy odczuwany przez strzelca wpływ na celowanie i utrzymywanie przyrządów celowniczych na celu. Komfort strzelania z Trail NP2 jest nieporównywalny z żadną inną wiatrówką sprężynową.

Nowym rozwiązaniem zastosowanym w modelu Trail NP2 jest też system Clean Break Trigger (CBT™) - dzięki niemu droga spustu podczas oddawania strzału jest płynna i przebiega bez bez zakłóceń.

Potężna wiatrówka z klasycznie łamaną gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm osłoniętą płaszczem. System zamocowano do osady wykonanej z drewna.

Ramowa, połączona u dołu z chwytem pistoletowym kolba typu ambi posiada wygodną poduszkę policzkową. Chwyt pistoletowy ma półkę podpierającą dłoń i wymusza bardzo pewny i komfortowy chwyt dla strzałów z pozycji stojącej oraz klęczącej.

Celność tego karabinu to także zasługa długiej lufy - mierzy ona 44 cm i posiada 12-polowy gwint. Nadaje on śrutowi ruch obrotowy, stabilizując go w locie zmniejsza wpływ zawirowań powietrza - dzięki temu uzyskuje on lepsze skupienie na dłuższych dystansach.

Lufa na całej długości jest osłonięta kołnierzem bull barrel - wyglądającym jak potężna lufa varmintowa, spełnia rolę tłumika i moderatora gazów - w pustej przestrzeni między lufą a kołnierzem rozpręża się powietrze podążające w lufie za śrutem, dzięki czemu nie uderza ono gwałtownie w śrut natychmiast po opuszczeniu lufy.

Osłonięty kabłąkiem, będącym częścią syntetycznej osady, język spustowy umożliwia regulację długości drogi drugiego stopnia za pomocą śruby. Tuż przed spustem, także wewnątrz osłony, znajduje się jego blokada - ma ona postać małego drugiego spustu i w pozycji blokującej uniemożliwia wygodne położenie palca na spuście.

Karabin posiada na grzbiecie cylindra szynę montażową standardu STANAG 2324 (znaną także pod nazwą weaverpicatinny lub mil-std-1913). Jest ona podniesiona o ok. 7 mm co pozwala stosować celowniki optyczne o większym obiektywie na relatywnie niższym montażu.

W komplecie:
- celownik optyczny Center Point 3-9x40AO z regulowaną paralaksą i przykrywkami,
- 2-częściowy montaż weaver/picatinny.

Dane techniczne wiatrówki
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Lufa gwintowana 
Prędkość początkowa: 305 m/s
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J
Długość lufy: 44 cm 
Osada: drewno
Długość całkowita: 109 cm
Waga: 3,6 kg
Producent: Crosman & Benjamin, USA

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie