• Wiatrówka Armgun PCP Bullpup-W 4,5mm

Symbol: ArmPCP-B-W-4,5
1999.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena dostawy 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier(Pobranie) 20
Kurier za granice 49
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 882 935 947

Marka Armgun to symbol najlepszej jakości.

Najistotniejszym elementem broni jest oczywiście lufa. Wiatrówka Armgun PCP Bullpup-W został wyposażony w wysokiej jakości gwintowaną lufę o długości 535 mm, zakończoną metalowym pokryciem gwintu ½ UNF na tłumik dźwięku, który jest częścią zestawu. Armgun PCP Bullpup-W  nie posiada tradycyjnych celowników, został z tego względu wyposażony w listwę montażową odpowiednią do przyrządów optycznych lub kolimatora. Mechanizm przeładowania automatyczny, obrotowy, 12-strzałowy magazynek na diabolo obraca się podczas wkładania diabolo.

Po włożeniu magazynka do wiatrówki  Armgun PCP Bullpup-W oraz pociągnięciu dźwigni przeładowania i pociągnięciu w tył magazynek obróci się. Po opuszczeniu dźwigni przeładowania iglica przejmie diabolo z magazynka, wkładając go do lufy. Diabolo rozpoczyna swój ruch bezpośrednio z lufy, co dodatkowo poprawia precyzyjność.

Jeżeli użytkownik nie chce korzystać z magazynka, może skorzystać z dołączonej do zestawu redukcji, która umożliwia wkładanie poszczególnych sztuk diabolo.

Mechanizm spustowy  jest stosunkowo czuły, ponadto istnieje możliwości regulacji od 0,4 - 1,1 kg. Magazynek stalowy nazywany również kartuszem posiada podwyższoną objętość wynoszącą 280 cc. Najwyższe ciśnienie napełniania wynosi 200 barów. Aktualne ciśnienie można kontrolować na manometrze w przedniej części kartuszu.

Napełnianie kartusza przeprowadza się za pomocą zaworu QuickFill, za pomocą pompy ręcznej lub z butli, do czego potrzebny jest przewód z oddzielnym manometrem oraz zaworem nadmiarowym. Specjalnością modeli Armgun PCP Bullpup-W jest prosta regulacja mocy za pomocą śruby obrotowej. W przypadku ciśnienia maksymalnego regulacja pozwala na moc 16 J odpowiadająca 250 m/s. Minimum regulacji natomiast odpowiada prędkości wylotowej 200 m/s, a więc szacunkowo 10 J. Regulacja mocy umożliwia dostosowanie parametrów do odległości strzału.

Doświadczeni strzelcy dobrze wiedzą, że w przypadku krótszych odległości preferowana jest niższa moc. Nie zapomniano także o zabezpieczeniu broni przed przypadkowym strzałem – blokadzie.

Można znaleźć ją z prawej strony, w tylnej części mechanizmu. Blokada ręczna sterowana jest za pomocą dźwigni przesuwnej (w przód – w tył) pomiędzy pozycją S – zabezpieczono oraz F – odbezpieczono.

W zestawie:

Luneta 3-9X40 z uchwytami.

2 magazynki indeksacyjne, 

tłumik dźwięku, 

klucze imbusowe, 

mosiężny wtyk nowego typu do ładowania kartusza,

zapasowe uszczelki.

 

Dane techniczne:

producent: Armgun

napęd: PCP (sprężone powietrze)

kaliber: 4,5 mm

ciśnienie robocze kartusza: 200 BAR

pojemność magazynka: 12 sztuk śrutu 4,5 mm

prędkość początkowa: 250 m/s (w zależności od rodzaju śrutu)

typ śrutu: diabolo płaski/ półokrągły

długość całkowita: 730 mm

długość lufy: 535 mm

masa: 3500 g 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie