• WIATRÓWKA KARABINEK IZMASH YUNKER-4 4,5mm ( L-439)

Symbol: L-439

Wspomniana jednostka obecna jest w wyposażeniu wojskowym, będąc wykorzystywaną podczas walk toczonych na całym świecie – nam natomiast pozwolono bawić się jej pneumatycznym odpowiednikiem.

Brak towaru
1900.00
Oblicz ratę
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena dostawy 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier(Pobranie) 20
Kurier za granice 49
Dostępność Brak towaru

 

 Karabinek pneumatyczny Yunker 4 jest niczym innym, jak pneumatycznym odpowiednikiem legendarnego automatu wszechczasów: AK-47. Wspomniana jednostka obecna jest w wyposażeniu wojskowym, będąc wykorzystywaną podczas walk toczonych na całym świecie – nam natomiast pozwolono bawić się jej pneumatycznym odpowiednikiem. Jakość tej kopii jest tak wysoka, iż odróżnienie jest od oryginalnego modelu jest możliwe tylko przez obytego z tematyką rusznikarza. Stąd też, oddawanie strzałów z tego modelu może przynieść niewyobrażalną satysfakcję.

Karabinek pneumatyczny Yunker 4 jest dumą zakładów w Iżewsku, gdyż ten model broni wyszedł im naprawdę nieźle. Agresywnie nacechowany wygląd i ergonomia projektu zostały uzupełnione dobrymi właściwościami natury technicznej. Prędkość wystrzału pneumatycznej wersji automatu Kałasznikowa mieści się w granicach od 70 do 130 metrów na sekundę. Różnice te nie są związane z warunkami pogodowymi czy fazą księżyca, a ciśnieniem wewnątrz kapsuły z CO2, gdyż to ona stanowi źródło energii dla wystrzału. Magazynek karabinka może być wielokrotnie ładowany i posiada gniazda dla 18 kul.

Aby oddać strzał, należy korzystać jedynie z okrągłego śrutu lub kulek BB. Masa karabinka wynosi trzy kilogramy i sześćset gramów. Autorzy pneumatycznej wersji tego znamienitego automatu nie zadbali jednak o wyposażenie go w środki bezpieczeństwa – karabinek nie posiada bezpieczników. Stąd też, należy ostrożnie obchodzić się z tym modelem broni i bezwzględnie przestrzegać wszystkich podstawowych zasad opisujących jego działanie.

Nie należy także przechowywać załadowanego karabinka Yunker 4. Jest to nie tylko niebezpieczne, ale ma również wpływ na serwisowanie broni. Posiadanie karabinka Yunker 4 to marzenie wielu koneserów broni pneumatycznej. Wiatrówka Yunker 4, której cena jest wręcz najlepszą na rynku, będzie pożądanym podarunkiem dla tych wszystkich, którzy lubują się w posiadaniu broni reprezentującej świetną jakość.

 

Dane techniczne:

 

Kaliber: mm, 4,5 mm (0,177)

Prędkość wystrzału, m/s: 70-130

Pojemność magazynka: 18

Masa (kg): 3,6

Źródło energii CO2: kapsuła 12 g

Typ nabojów: kulki BB

Materiał: metal / plastik

Typ: lufa gwintowana.

Przystosowany do montażu muszki trapezowej.

Materiał kolby karabinu: plastik.

Energia kinetyczna ponizej 17J.

Model-  L-439

Producent: Iżewsk (Rosja)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie