• Telefon wodoodporny Evolve Phantom

Telefon wodoodporny Evolve Phantom

The product is not available
239.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Każdy miłośnik aktywności wodnych zna to uczucie straty, gdy ekran telefonu jaśnieje podczas pogrążania się w odmętach wody - nawet jeśli był wodoodporny na metr, to na 10 metrach ciśnienie atmosfery wtłoczyło wodę do wnętrza. Ale nawet jeśli nie, to zrobi to zanim ktoś zanurkuje na dno, aby podjąć Twoja elektroniczną zabaweczkę. Ani MMS, ani nowe oprogramowanie, stylowa obudowa ze stali szlachetnej ani darmowe minuty do wszystkich nie pomogą, gdy telefon został bezceremonialnie utopiony!

Telefon Phantom posiada normę szczelności IP57 - jest zabezpieczony przed brudem, zapyleniem i kurzemwytrzyma zanurzenie do głębokości 1 metra trwające nie dłużej, niż pół godziny! A i tak nie jest to wykorzystywane wprost, gdyż testowaliśmy telefon pod kątem czasu utrzymywania się na powierzchni! Nasz wynik to 6 godzin, aż nadto, aby wykonać nawrót kajakiem, motorówką, czy jachtem i podjąć nadal działającą zgubę z wody.

Telefon posiada funkcje, których wymagamy od tego typu urządzeń: wykonuje i odbiera połączenia, odbiera i pozwala wysyłać krótkie wiadomości tekstowe oraz wiadomości multimedialne. Pozwala słuchać radia w paśmie FM, co jest ważne podczas wielogodzinnych wypraw na wodę, gdzie komunikaty pogodowe decydują o planie dnia.

TriBand pozwala na korzystanie z telefonu w krajach, w których telefonia komórkowa wykorzystuje zakresy GSM 900/1800/1900 MHz. Jest to niezbędne w terenach, gdzie słaba gęstość zaludnienia, a więc i infrastruktura, nie wymagają zagęszczania BTS (ang. Base Transceiver Station - stacji bazowych).
W tych warunkach, ze względu na zasięg stacji, najczęściej stosowane są pasma GSM 400 i 900 MHz. Dotychczas jednak nowoczesne telefony zabierane na wyprawy do egzotycznych krajów działały tylko w dużych aglomeracjach, w których niewielki zasięg GSM 1800/1900 był wystarczający. Pasmo GSM900 jest stosunkowo popularnym pasmem o dużym zasięgu, dlatego na bezludnych terenach oszczędni operatorzy nadal ich używają mimo pewnej wady, z której outdoorowcy sobie nic nie robią: małą pojemność sieci. Nie będziecie zatem mogli ściągać dzwonków ani tapet, czy aktualizować Waszego konta na portalu społecznościowym... ale czy ktoś z Was to kiedykolwiek robił na urlopie?

Opakowanie zawiera:
• telefon GSM EVOLVE Phantom
• baterię
• ładowarkę sieciową
• słuchawki stereo

Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta realizowaną przez autoryzowany serwis telefonów komórkowych.

Telefon nie posiada blokady sim-lock.

Dane techniczne:
- wodoodporny, certyfikat IP57 - odporny na działanie wody i kurzu
- przy upadku do wody nie tonie, ale pływa na powierzchni!
- TriBand 900/1800/1900 MHz
- kolorowy wyświetlacz 1.44" 
- Bluetooth
- radio FM
- latarka
- odporny na upadki z wysokości 1,6 metra
- podłączenie micro USB
- pojemność listy kontaktów: 500 wpisów
- polifoniczne dzwonki
- wibracje
- SMS
- MMS
- budzik
- kalendarz
- kalkulator
- zadania
- 2 gry
- bateria: 650 mAh
- czas pracy: 180 minut
- tryb gotowości: 130 godzin
- wymiary: 111 x 49 x 20 mm
- waga: 86 gramów z baterią
Producent: Evolve, Czechy

Dokument bez tytułuareaareaareaarea area

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question