• Rewolwer M&P 327 TRR kal.4,46mm

The Symbol: 5.8163

Wiatrówka te jest zasilana standardową kapsułą jednorazową ze sprężonym gazem CO2. Ładowanie odbywa się w bardzo realistyczny sposób - kulki ładowane są do sześciu atrap naboi kalibru .357 MAGNUM, które następnie wkładamy do komór w bębenku, tak jak w pra

Kaliber wiatrówki
4,46 mm BBs
Rodzaj śrutu Kuliste stalowe
Tryb strzelania Wielostrzałowe
The product is not available
499.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Dokument bez tytułu


Licencjonowana replika rewolweru SMITH & WESSON 327 TRR8 z serii MILITARY & POLICE z oryginalnymi oznaczeniami producenta. 

Oryginalna replika

Wiatrówka te jest zasilana standardową kapsułą jednorazową ze sprężonym gazem CO2. Ładowanie odbywa się w bardzo realistyczny sposób - kulki ładowane są do sześciu atrap naboi kalibru .357 MAGNUM, które następnie wkładamy do komór w bębenku, tak jak w prawdziwym rewolwerze. W komplecie otrzymujemy tzw. szybkoładowacz, którym szybko załadujemy wszystkie 6 naboi jednocześnie. Dzięki dwóm szynom akcesoryjnym można zamontować np. celownik kolimatorowy oraz latarkę i celownik laserowy lub inny osprzęt. Przyrządy celownicze posiadają jaskrawe wkałdki typu TRU-GLO, które poprawiają widoczność przyrządów w niekorzystnych warunkach. Replika jest produkowana na licencji Smith&Wesson i posiada oryginalne oznaczenia. Innowacyjny pierwowzór

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że Amerykanie kochają rewolwery tak jak Niemcy piwo. W najbardziej uzbrojonym społeczeństwie na świecie rewolwery wciąż są popularne ze względu na głęboko zakorzenione tradycje, lecz także z uwagi na niezawodność działania, skuteczność i prostotę obsługi. Od czasów podboju "dzikiego zachodu" marka Smith&Wesson zyskiwała na popularności i uznaniu, a szczyt rozpoznawalności tej marce przyniosła zapewne seria filmów o brutalnie skutecznym policjancie z rewolwerem S&W model 29 na amunicję .44 magnum - inspektorze Harrym Callahanie. Ten producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o rewolwery i wciąż potrafi zaskakiwać udanymi konstrukcjami, czego przykładem jest model 327 TRR8. Już sam materiał z którego jest zrobiony szkielet to innowacja, jest to bowiem stop skandium, który jest lżejszy od stali i wytrzymalszy niż aluminium. Stop ten doceniali już Rosjanie w okresie zimnej wojny, wykonywano z niego bowiem elementy rakiet balistycznych, migów i statków kosmicznych sojuz a współcześnie przy produkcji wyczynowych kijów baseballowych, ram rowerowych i strzał. Kolejną innowacją jest zastosowanie szyn taktycznych do zamontowania akcesoriów - rzecz rzadko spotykana wśród rewolwerów. TRR w nazwie to skrót od Tactical Rail Revolver, czyli rewolwer z szynami taktycznymi. Bębenek mieszczący 8 naboi w kalibrze .357 magnum dopełnia obraz broni która łączy tradycję z nowoczesnością.

Urządzenie o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Okres gwarancji: 12 m-cy

W ZESTAWIE:
OPAKOWANIE ŚRUTU BB.
NABÓJ CO2-10szt.
ZESTAW TARCZ


Dane techniczne:
kaliber: 4,46mm, 
prędkość pocz. 140-180 m/s,
typ śrutu: Kulka stalowa BB 4,46mm
pojemność magazynka: 6 szt.
zasilanie: 12g kapsuła CO2
waga: 920g
długość całkowita: 295mm


areaareaareaarea area

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question