• Rewolwer Dan Wesson 8'' 4,5 mm Black

The Symbol: 16183

Rewolwer Dan Wesson 8'' 4,5 mm Black

Kaliber wiatrówki
4,46 mm BBs
Rodzaj śrutu Kuliste stalowe
Tryb strzelania Wielostrzałowe
The product is not available
439.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru

Ciężka, w pełni metalowa, licencjonowana replika rewolweru Dan Wesson napędzana gazem CO2 z 12g kartusza umieszczanego w rękojeści. Prędkość początkowa śrutu to około 114-124 m/s.

Potężna, ośmiocalowa lufa sprawia mocne wrażenie i stanowi o celności tej wiatrówki. Wspaniałypomysł na prezent dla każdego miłośnika filmów o "Brudnym Harrym", westernów, jak i dla każdego "dorosłego chłopca". Ta wiatrówka to nie tylko wiele godzin rozrywki podczas strzelania, ale również wspaniała ozdoba czy rekwizyt dla rewolwerowca.

Replika posiada oryginalne oznaczenia producenta broni ostrej i jest wyposażona windywidualny numer seryjny. Realizmu temu rewolwerowi dodaje konieczność ładowania kulek do łusek tak jak w prawdziwej broni. Replika strzela w systemie DA.

W zestawie otrzymujemy szynę akcesoryjną pozwalającą na zamocowanie lunety czy celownika kolimatorowego. Dla zwiększenia celności i realizmu szczerbinka jest regulowana. Razem z rewolwerem poza szyną akcesoryjną otrzymujemy 6 łusek i speedloader.

Rewolwer objęty jest 12-miesięczną gwarancją. 

StylistykaReplikaMateriał osadyMetalKlasa celnościRekreacyjnaOdrzutUmiarkowanyKaliber4.46  mmRodzaj śrutuBB (okrągły)Energia początkowaPoniżej 17JPrędkość początkowa124  m/sNapędCO2 12gIlość strzałów z jednostki zasilania60MagazynekTakPojemność magazynka6Przeładowanie śrutuAutomatycznePrzyrządy celownicze stałeTakMożliwość montażu celownika optycznegoTakDługość całkowita338  mmWaga1.04  kgCechy dodatkoweWierna replika; full metal

Dokument bez tytułuareaareaareaarea area

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question