• Nóż WALTHER Black Butterfly BBK "motylek"

The Symbol: 5.0731X

Butterfly Walther to wspaniale zaprojektowany nóż z rodziny " balisong", który po złożeniu może służyć jako narzędzie do walki wręcz ( kubotan ), a także posiada stalowy pin służący do awaryjnego wybicia szyby.

Rodzaj stali ostrza 440
Typ noża Składane
The product is not available
130.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
Overseas courier 99
Availability Brak towaru
Firma Walther bardzo poważnie podeszła do tworzenia swojej wersji noża typu balisong ( motylek ). Nż Butterfly Walther posiada smukłą głownię o długości aż 112 mm, ktrej lancetowaty kształt przypomina liść. Do głowni ze stali nierdzewnej 440 przykręcano śrubami ergonomiczne okładziny rękojeści dodatkowo wzmacniane stalowymi linersami. Zastosowana blokada to sprawdzona i trwała blokada typu spring latch. Nż po złożeniu może służyć do walki wręcz podobnie jak klasyczny kubotan czy yawara. Bardzo ciekawym dodatkiem jest stalowy pin, ktrym w sytuacji awaryjnej bez problemu zbijemy szybę.


Nż Butterfly Walther działa w sposb niezawodny i pewny, co w połączeniu ze świetnymi materiałami użytymi do jego produkcji czynią z tego noża obowiązkową pozycję dla wszystkich miłośnikw białej broni.


Firma WALTHER istnieje od 1886 roku i słynie z produkcji znakomitej broni sportowej i bojowej.

Dziś służby mundurowe z całego świata - w tym także w polska policja chętnie korzystają z modelu WALTHER P99, ktry jest także nową bronią sławnego, filmowego agenta.
W 1993 roku nastąpiła fuzja WALTHERA z koncernem UMAREX, ktra umożliwiła marce WALTHER dalszy rozwj przy zachowaniu najwyższego szacunku dla tradycji oraz umocniła pozycję firmy jako jednego z najprężniej działających producentw w tej branży na świecie.
- stal: 440 nierdzewna
- długość głowni: 112 mm
- długość całkowita: 250 mm
- waga: 183 g
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question