• Lokalizator GPS Bushnell BackTrack Hunttrack

Już nigdy się nie zgubisz! Lokalizator D-Tour zdobył wyróżnienie jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej

Brak towaru
649.00
Oblicz ratę
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena dostawy 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier(Pobranie) 20
Kurier za granice 49
Dostępność Brak towaru
EAN 0029757359926

Już nigdy się nie zgubisz! Lokalizator D-Tour zdobył wyróżnienie jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej

Bushnell HuntTrack oparty na konstrukcji D-Tour'a to kompaktowy lokalizator GPS z kompasem wskazujący kierunek oraz odległość nawet do 25ciu wybranych punktów! Łączy cechy stacji meteo (nawet do 48 godzin zapisuje temperaturę na szlaku przejścia), wyświetla wschody i zachody słońca oraz fazy księżyca.

W wersji dla myśliwych przewidziano dodatkową funkcję - graficzny wykres aktywności zwierząt na danym terenie obliczany na podstawie danych wbudowanych w urządzenie.

Lekki i wodoodporny, zasilany trzema powszechnie dostępnymi bateriami AAA 1,5 V.W  trybie kompasu wyświetla współrzędne geograficzne pomocne przy określaniu swojej pozycji na mapie, a także temperaturę i ciśnienie atmosferyczne.

Urządzenie posiada duży (41 x 41 mm) czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z niebieskim podświetleniem oraz trzy przyciski sterujące. Za pomocą portu miniUSB można połączyć urządzenie z komputerem, by na mapach google odtworzyć zapis aż 48 godzin wędrówki!

Duży i czytelny ekran o dużej rozdzielczości wyświetla kilka trybów:
kierunek i odległość do jednej z 25 zapisanych pozycji,
temperaturę i wysokość w metrach  nad poziom morza,
kompas oraz długość i szerokość geograficzną (stopnie, minuty, sekundy oraz ich setne),
- zapis graficzny przebytej trasy.

Co ciekawe, po zapisaniu punktu orientacyjnego (rekordu) urządzenie można wyłączyć bez obawy o utratę zapisanych współrzędnych. Zapis zostanie odtworzony po następnym uruchomieniu.

Tarcza posiada duże, czytelne cyfry wskazujące dystans (ew. wartość kompasu wyrażoną w stopniach) do wybranego puntu. Nad cyframi znajdują się wskaźniki:
- naładowania baterii,
- siły sygnału satelity.

Niezawodność takiego rozwiązania polega na tym, że cała kula ziemska objęta jest zasięgiem Global Positioning System. Co ważne, Hunttrack nie potrzebuje żadnych map, aby wskazać drogę powrotną! Jest to przewaga w stosunku do typowych nawigacji GPS, które bez mapy nie pomogą nam w lesie, nad jeziorem lub kiedy chcemy odnaleźć samochód na parkingu.

Dodatkową funkcją jest elektroniczny kompas, dzięki któremu odnajdziemy w terenie kierunki świata czy zorientujemy klasyczną mapę drukowaną.

Funkcja obliczania przebytego dystansu czy pomiaru średniej prędkości poruszania pozwolą również zaplanować trening biegowy. Pomocna w tym będzie również funkcja pomiaru przewyższeń (obliczenia różnic wysokości na przebytym dystansie).

Kabel USB-miniUSB otrzymujesz w komplecie.

Odporny na zawilgocenie według normy IPX4 (padający deszcz, ochlapanie, parę wodną) posiada ucho do przeplecenia linki lub zamocowania smyczy.

Urządzenie jest objęte 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: HuntTrack
Wymiary: 
- długość 95 mm
- szerokość 65 mm
- grubość 21 mm
Zasilanie: 3xAAA (nie załączone w komplecie)
Odbiornik: u-blox 6 GPS
Kolor brązowy
Producent:Bushnell, USA

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie